Slider

Unikalny Nissan GT-R R35 NISMO z Trójmiasta na sprzedaż

Był pierwszym egzemplarzem tego modelu, jaki trafił do Polski. Do dziś uchodzi za rarytas – bowiem wyprodukowano ich 582 egzemplarzy. Ten o numerach „G0 NISMO” został rozsławiony na cały kraj i ma nawet własny fan-page na Facebooku, który śledzi blisko 35 000 internautów. Teraz jego właściciel wystawił go na sprzedaż – cena to 400 000 zł. 

Biały Nissan GT-R NISMO wyprodukowany został w 2014 roku, ma obecnie niespełna 80 000 kilometrów przebiegu i – co szczególnie podkreśla sprzedający – jest w 100% sprawny technicznie, nigdy nie był poddany żadnym modyfikacjom mechanicznym.

Samochód dostarczył mi przez te lata, wiele niezwykłych emocji i przede wszystkim doświadczenia – podkreśla Michał Herok, właściciel samochodu. Jestem pewien, iż nowy właściciel z pewnością znajdzie w tym samochodzie wszystko to, co sam w nim odnalazłem, czyli najbardziej ekstremalne doznania motoryzacyjne. GT-R NISMO był spełnieniem moich marzeń. Teraz nadszedł czas, aby się z nim pożegnać – niech daje radość nowemu posiadaczowi. Ja przygotowuje mu godnego następce – podsumowuje właściciel.

Oferowany Nissan GT-R NISMO stacjonuje na co dzień w Gdyni, a oferta jego sprzedaży dostępna jest TUTAJ

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Odświeżony Lexus LS z wizytą w Lexus Trójmiasto

LS to model, który zapoczątkował istnienie marki Lexus. Kryje się pod nim cała idea i …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *