poniedziałek , 12 kwietnia 2021
Slider
previous arrow
next arrow
Slider

Używane Volvo w Gdyni od Volvo Drywa. Nowe wkrótce od Volvo Plichta

Volvo Selekt w Volvo Drywa w Gdyni-01769Zmiany wokół marki Volvo w Gdyni, o których pisaliśmy kilka tygodni temu, stały się faktem. Dotychczasowy salon sprzedaży firmy Volvo Drywa zmienił się w salon samochodów używanych tej marki. Oferowane są tam modele w programie Volvo Selekt. Nowe auta tej marki w Gdyni, zakupić będzie można pod koniec roku, kiedy zakończy się budowa salonu firmy Plichta, przy ulicy Morskiej. 

Zmiany autoryzacyjne wokół Volvo w Gdyni zapowiadane były od dłuższego czasu, ale wszystkie informacje miały charakter nieoficjalny. Dzisiaj wiadomo już jak potoczyły się losy tej marki w tym mieście.

Salon firma Drywa przy ulicy parkowej w Gdyni, nie jest już autoryzowanym salonem sprzedaży. Został zmieniony w salon aut używanych, w którym wciąż oferowane są tylko auta marki Volvo w programie Volvo Selekt.

Program ten obejmuj tylko te samochody, których stan został starannie przeanalizowany podczas wielopunktowej kontroli przeprowadzanej zgodnie ze standardami Volvo. Ponadto, samochody te przechodzą aktualizację, poprzez instalację najnowszych wersji oprogramowania sterującego poszczególnymi funkcjami pojazdu. Całość uzupełniają ubezpieczenie kosztów napraw lub gwarancja, usługa Assistance oraz możliwość wymiany wybranego Volvo w ciągu 30 dni lub przed przejechaniem 1500 km od chwili zakupu.

W gdyńskim oddziale firmy Drywa, bez zmian pozostaje autoryzowany serwis samochodów Volvo, dział sprzedaży części i akcesoriów oraz usługi blacharsko-lakiernicze.

Volvo Selekt w Volvo Drywa w Gdyni-01775

Nowe Volvo w Gdyni zakupić będzie można oficjalnie dopiero po oddaniu do użytku nowego salonu, którym zarządzać będzie firma Plichta. Planowany termin jego uruchomiania to końcówka roku 2019. Jego budowa trwa przy ulicy Morskiej, gdzie od kilkunastu dni widoczny jest zarys przyszłego budynku salonu.

Zobacz więcej: Volvo Plichta wkrótce w Gdyni 

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

[Wideo] Klasyka i nowoczesność – Citroën GSA i nowy Citroëna C4 w Citroën Zdunek

Dealer Citroën Zdunek z Gdańska zaprasza na premierę najnowszej generacji modelu C4. W dniach 10 …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *