środa , Kwiecień 1 2020
Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / Volvo Drywa stawia na ekologię. Energia w salonie – z odnawialnych źródeł
Fot. Volvo Drywa

Volvo Drywa stawia na ekologię. Energia w salonie – z odnawialnych źródeł

Fot. Volvo Drywa

Volvo od wielu lat ma wpisaną w swoją filozofię ekologię. Rezygnacja z dużych silników spalinowych, rozwijanie technologii elektromobilności i hybryd, ale także lokalne działania, jak wynajem choinek w okresie przedświątecznym, które później zostają z powrotem zasiane. To niektóre przykłady pro-środkowiskowych działań szwedzkiego producenta. Do tego trendu dołączają też dealerzy stosując ekologiczne rozwiązania. 

Salon Volvo Drywa w Gdańsku wzbogacił się o instalację fotowoltaiczną, zainstalowaną na dachu obiektu. Wspiera ona energetycznie pracę całego budynku.

Zaopatrywanie naszych obiektów w energię pochodzącą ze źródeł odnawialnych to cel, do którego wytrwale dążymy. Jako Dealer marki Volvo całkowicie utożsamiamy się z jej ekologiczną filozofią. Nasza planeta jest dla nas bardzo ważna. Dlatego chcemy zrobić wszystko by ją chronić – głosi oficjalny komunikat firmy Volvo Drywa.

Dealer wyraża również nadzieję, że takie rozwiązanie będzie bodźcem do działania dla innych firm.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Działania Gdańskiego Zarządu Dróg i Zieleni w walce z rozprzestrzenianiem się koronawirusa

Zamknięcie parkingów wzdłuż pasa nadmorskiego, zamknięty na weekend Park Oliwski, częściej myte wiaty przystankowe, specjalne ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *