niedziela , 12 lipca 2020
Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / Volvo Drywa stawia na ekologię. Energia w salonie – z odnawialnych źródeł
Fot. Volvo Drywa

Volvo Drywa stawia na ekologię. Energia w salonie – z odnawialnych źródeł

Fot. Volvo Drywa

Volvo od wielu lat ma wpisaną w swoją filozofię ekologię. Rezygnacja z dużych silników spalinowych, rozwijanie technologii elektromobilności i hybryd, ale także lokalne działania, jak wynajem choinek w okresie przedświątecznym, które później zostają z powrotem zasiane. To niektóre przykłady pro-środkowiskowych działań szwedzkiego producenta. Do tego trendu dołączają też dealerzy stosując ekologiczne rozwiązania. 

Salon Volvo Drywa w Gdańsku wzbogacił się o instalację fotowoltaiczną, zainstalowaną na dachu obiektu. Wspiera ona energetycznie pracę całego budynku.

Zaopatrywanie naszych obiektów w energię pochodzącą ze źródeł odnawialnych to cel, do którego wytrwale dążymy. Jako Dealer marki Volvo całkowicie utożsamiamy się z jej ekologiczną filozofią. Nasza planeta jest dla nas bardzo ważna. Dlatego chcemy zrobić wszystko by ją chronić – głosi oficjalny komunikat firmy Volvo Drywa.

Dealer wyraża również nadzieję, że takie rozwiązanie będzie bodźcem do działania dla innych firm.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Quadem próbował uciec gdańskim policjantom – został zatrzymany

Dzisiaj w nocy policjanci ruchu drogowego zatrzymali kierowcą quada, który próbował uniknąć kontroli i uciekając ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *