MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
Volvobanergrudzie2022750x200
previous arrow
next arrow
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
Volvobanergrudzie2022750x200
previous arrow
next arrow
moto3m_KIA_750x200
Volvobanergrudzie2022750x200
previous arrow
next arrow
Fot. materiał partnera

VW Golf w leasingu jako auto służbowe

Volkswagen Golf to prawdziwa legenda motoryzacji. Już od dziesięcioleci podbija światowe rynki, wyznaczając standardy w segmencie aut kompaktowych. Dużą popularność zdobył również jako auto firmowe, zwłaszcza w wersji VW Golf Variant. Dzięki atrakcyjnemu finansowaniu od Volkswagen Financial Services, ten model może już wkrótce służyć jako auto służbowe także w Twoim biznesie.

Są takie samochody, wobec których oczekiwania w zasadzie całego świata motoryzacji zawsze są duże. Niewątpliwie do takich modeli należy Volkswagen Golf, a prezentacji każdej kolejnej odsłony tego kultowego auta towarzyszy ogromne zainteresowanie. I nieustannie inżynierowie Volkswagen potrafią zaskakiwać odbiorców, dostarczając samochód, który wyznacza standardy w swojej klasie. Tak jest też z najnowszą odsłoną Volkswagena Golfa, dostępną w leasingu dla firm od VW FS – więcej sprawdzisz na kalkulator.vwfs.pl.

Ze względu na praktyczność, która jest niezwykle cenna w biznesie, przedsiębiorcy bardzo często interesują się Volkswagenem Golfem w nadwoziu typu combi, czyli modelem VW Golf Variant. Jest to odmiana, która łączy w sobie zalety klasycznego Golfa, a dzięki zwiększonej przestrzeni bagażowej może pochwalić się jeszcze większą użytecznością i wszechstronnością. W najnowszej odsłonie w razie potrzeby można wygospodarować nawet 1642 litry przestrzeni bagażowej. Taka pojemność bez problemu sprosta oczekiwaniom wielu przedsiębiorców.

Decydując się na VW Golfa jako auto służbowe, koniecznie należy zapoznać się z ofertą finansowania VW FS. Atrakcyjne warunki, jakie zapewnia Volkswagen leasing w 2 podstawowych typach produktów świetnie odpowiadają na potrzeby różnorodnych firm. Chodzi o Volkswagen leasing JAK ABONAMENT (Volkswagen Leasing EasyDrive) oraz leasing KLASYCZNY (Volkswagen Leasing EasyBuy).

Volkswagen leasing JAK ABONAMENT to świetne rozwiązanie wtedy, gdy zależy nam na jak najniższej miesięcznej racie, a niekoniecznie mamy w planach wykup samochodu na własność po zakończeniu umowy leasingowej. Przez czas trwania finansowania spłacamy bowiem jedynie część wartości pojazdu, wynikającą po prostu z faktu jego spadku wartości w trakcie umowy. Tym samym auto ma wysoką wartość rezydualną, co oznacza, że jeśli chcielibyśmy je wykupić, a jest taka możliwość, należy liczyć się z większym jednorazowym wydatkiem.

Alternatywą dla przedsiębiorców, którym zależy na tym, by wykupić auto po zakończeniu umowy, a jednocześnie, by całkowity koszt leasingu był na wyjątkowo atrakcyjnym poziomie, jest leasing KLASYCZNY. To jak dotychczas bardziej rozpowszechniona forma leasingu operacyjnego, gdzie opłata początkowa, miesięczne raty oraz kwota wykupu pozwalają spłacić całkowitą wartość auta.

W ostatnim czasie forma finansowania Volkswagen Leasing EasyDrive cieszy się coraz większą popularnością, gdyż pozwala na jazdę zupełnie nowym Volkswagenem przy atrakcyjnej miesięcznej racie nawet bez konieczności angażowania środków własnych. Oferta jest bowiem dostępna z zerową opłatą wstępną. Jednocześnie dzięki takiej charakterystyce produktu, która sprawia, że po zakończeniu umowy auto najczęściej jest zwracane do salonu, pozwala to oszczędzić przedsiębiorcy czasu i energii związanych ze sprzedażą auta po zakończeniu okresu finansowania.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Zespoł Szkół Samochodowych w Gdańsku obchodzi 65-lecie

W listopadzie tego roku społeczność szkolna Zespołu Szkół Samochodowych w Gdańsku świętowała jubileusz 65-lecia. Obchody …

Jeden komentarz

  1. Właśnie mój mąż też zastanawia się nad wzięciem samochodu w leasing

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *