Slider
Slider

W Audi Centrum Gdańsk odbyła się oficjalna inauguracja działu Audi Sport

Audi Sport w Audi Centrum Gdańsk - oficjalna inauguracja-1760558Od pewnego czasu w Audi Centrum Gdańsk znajduje się dział sprzedaży najbardziej sportowych modeli, znanych jako „RS’y”, a oficjalnie funkcjonujący jako Audi Sport. W miniony weekend odbyły się Dni Otwarte tych wyczynowych samochodów w Gdańsku, a także oficjalny bankiet inaugurujący nową dywizję w salonie. Udział w niej wzięli klienci i przyjaciele firmy. 

W czwartkowy wieczór w Audi Centrum Gdańsk bawiło się ponad 400 osób. Imprezę prowadził dziennikarz motoryzacyjny Adam Kornacki. Co ciekawe, dla chętnych, wieczorową porą, odbywały się również jazdy próbne całą paletą samochodów z rodziny RS i modelem R8.

Ta najbardziej ciekawa część, kontynuowana była także w piątek i sobotę, kiedy już bez wieczorowego blichtru, można było na własnej skórze poczuć moc i precyzję prowadzenia Audi RS3, RS4, RS5, RS6, RS7 oraz R8 Coupe.

Zobacz więcej: Audi Sport w Audi Centrum Gdańsk 

Na potrzeby tego wydarzenia, przez trzy dni – od czwartku do soboty, w gdańskim salonie brylowały tylko modele z rodziny Audi Sport.

Audi Sport w Audi Centrum Gdańsk - oficjalna inauguracja-1760541

W tej chwili posiadamy prawdopodobnie najszerszą ofertę modeli Audi Sport w Polsce. W gamie samochodów demonstracyjnych, dostępnych do jazd próbnych mamy wszystkie modele z rodziny RS, a w sprzedaży od ręki jest co najmniej kilkanaście egzemplarzy – informuje Łukasz Gruba, specjalista Audi Sport z Audi Centrum Gdańsk.

W sobotę, w salonie odbyło się dodatkowe „święto”, wydany bowiem został kolejny już egzemplarz supersportowego modelu Audi R8, tym razem w wersji Spyder.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Przyjechał na stację mimo zakazu prowadzenia i uszkodził dystrybutor

Kryminalni zatrzymali 26-letniego mężczyznę, którego podejrzewali o przestępstwo uszkodzenia mienia. Według ustaleń mundurowych sprawca pistoletem …

Jeden komentarz

  1. Sam żałuję, że nie byłem na niej. Jeśli chodzi o modele Audi to ostatnio jeden z rocznych wypożyczałem w Panek i jeśli chodzi o poziom jazdy to byłem bardzo zadowolony

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *