niedziela , 24 stycznia 2021
Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / W Audi Centrum Gdańsk odbyła się oficjalna inauguracja działu Audi Sport

W Audi Centrum Gdańsk odbyła się oficjalna inauguracja działu Audi Sport

Audi Sport w Audi Centrum Gdańsk - oficjalna inauguracja-1760558Od pewnego czasu w Audi Centrum Gdańsk znajduje się dział sprzedaży najbardziej sportowych modeli, znanych jako „RS’y”, a oficjalnie funkcjonujący jako Audi Sport. W miniony weekend odbyły się Dni Otwarte tych wyczynowych samochodów w Gdańsku, a także oficjalny bankiet inaugurujący nową dywizję w salonie. Udział w niej wzięli klienci i przyjaciele firmy. 

W czwartkowy wieczór w Audi Centrum Gdańsk bawiło się ponad 400 osób. Imprezę prowadził dziennikarz motoryzacyjny Adam Kornacki. Co ciekawe, dla chętnych, wieczorową porą, odbywały się również jazdy próbne całą paletą samochodów z rodziny RS i modelem R8.

Ta najbardziej ciekawa część, kontynuowana była także w piątek i sobotę, kiedy już bez wieczorowego blichtru, można było na własnej skórze poczuć moc i precyzję prowadzenia Audi RS3, RS4, RS5, RS6, RS7 oraz R8 Coupe.

Zobacz więcej: Audi Sport w Audi Centrum Gdańsk 

Na potrzeby tego wydarzenia, przez trzy dni – od czwartku do soboty, w gdańskim salonie brylowały tylko modele z rodziny Audi Sport.

Audi Sport w Audi Centrum Gdańsk - oficjalna inauguracja-1760541

W tej chwili posiadamy prawdopodobnie najszerszą ofertę modeli Audi Sport w Polsce. W gamie samochodów demonstracyjnych, dostępnych do jazd próbnych mamy wszystkie modele z rodziny RS, a w sprzedaży od ręki jest co najmniej kilkanaście egzemplarzy – informuje Łukasz Gruba, specjalista Audi Sport z Audi Centrum Gdańsk.

W sobotę, w salonie odbyło się dodatkowe „święto”, wydany bowiem został kolejny już egzemplarz supersportowego modelu Audi R8, tym razem w wersji Spyder.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Odcinkowy pomiar prędkości już niebawem zacznie funkcjonować na budowanej autostradzie A1

Urządzenia pomiarowe będą pracowały na wszystkich odcinkach budowanej autostrady A1, gdzie ruch po nowej betonowej jezdni odbywa się w układzie ...

Jeden komentarz

  1. Sam żałuję, że nie byłem na niej. Jeśli chodzi o modele Audi to ostatnio jeden z rocznych wypożyczałem w Panek i jeśli chodzi o poziom jazdy to byłem bardzo zadowolony

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *