Slider
mat. prasowe (Auto Plus)

W Gdańsku przy Potokowej powstaje nowy salon Centrum Motoryzacyjnego Auto Plus

Nowy salon na Potokowej, mat. prasowe (Auto Plus)
Nowy salon na Potokowej, mat. prasowe (Auto Plus)

Centrum Motoryzacyjne Auto Plus po 25 latach swojej działalności przy Alei Generała Hallera 132 przenosi się w nowe miejsce, gdzie powstaje zupełnie nowy salon dla marek Alfa Romeo, Fiat i Jeep, będących w portfolio dealera. Nowa lokalizacja salonu to ulica Potokowa tuż przy zjeździe na Matemblewo. 

Poznaj Nas. Na Nowo. – to hasło, które towarzyszy przeprowadzce firmy Auto Plus.

Na Hallera 132 firma działała ponad 25 lat. Dotychczasowy salon wkrótce zostanie zburzony, a na jego miejscu powstanie osiedle mieszkaniowe.

Dotychczasowy salon przy Al. Hallera, mat. prasowe (Auto Plus)
Dotychczasowy salon przy Al. Hallera, mat. prasowe (Auto Plus)

Oficjalne otwarcie nowego salonu odbędzie się we wrześniu br.

Na dwóch piętrach nowego budynku do dyspozycji będzie 1100m2 powierzchni wystawienniczej. Na całym terenie będzie możliwa ekspozycja ponad 160 samochodów osobowych i dostawczych.

Salon jest jedną z najnowocześniejszych inwestycji tego typu i najnowocześniejszym salonem grupy FCA w Europie. Od etapu projektu energooszczędność i ekologia były na szczycie założeń. 90% materiałów użytych do budowy nadaje się do recyklingu, a inteligentne rozwiązania w zakresie ogrzewania, klimatyzacji i oświetlenia stawiają inwestycję wśród najbardziej ekologicznych budynków w trójmieście.

W nowej siedzibie oprócz salonu sprzedaży działać będzie nowoczesny serwis, stacja kontroli pojazdów, sklep z częściami oraz blacharnia-lakiernia.

Przeniesienie działalności do nowej siedziby to ważny krok w historii Auto Plus wynikający w znacznym stopniu z dynamicznego rozwoju firmy jak i rynku motoryzacyjnego w naszym kraju. Rozwój oznacza również powiększenie zespołu, firma cały czas prowadzi rekrutację do zespołu serwisowego.

mat. prasowe (Auto Plus)
mat. prasowe (Auto Plus)

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Odświeżony Lexus LS z wizytą w Lexus Trójmiasto

LS to model, który zapoczątkował istnienie marki Lexus. Kryje się pod nim cała idea i …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *