poniedziałek , 20 września 2021
ds-4-moto3m-750x200
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
ds-4-moto3m-750x200
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Fot. Honda Auto Gdańsk

W Gdańsku przy ulicy Jabłoniowej powstanie nowy salon marki Honda

Fot. Honda Auto Gdańsk
Fot. Honda Auto Gdańsk

Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne Auto Gdańsk, które prowadzi salon sprzedaży samochodów marki Honda w Gdańsku przy ulicy Grudziądzkiej, wkrótce przeniesie się do nowego obiektu przy ulicy Jabłoniowej. Dotychczasowy salon na granicy Zaspy i Wrzeszcza zostanie zburzony, a na jego miejscu powstanie osiedle mieszkaniowe „Zajezdnia Wrzeszcz”.

P.M. Auto Gdańsk Sp z o.o. jest jednym z najstarszych dealerstw wciąż działających w Trójmieście. Firma funkcjonuje od 1991 roku jako Autoryzowany Dealer Hondy w zakresie sprzedaży oraz napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych.

Wydawało się, że dla tej firmy czas zatrzymał się w latach 90-tych. Nie modernizowany budynek, brak nowoczesności w funkcjonowaniu i tylko stali klienci pozwalający firmie wciąż egzystować.

Dobrym symptomem do zmian, okazała się budowa nowego osiedla na terenach dookoła siedziby Auto Gdańsk. Wcześniej, sąsiedztwo opuścił salon Centrum Motoryzacyjnego Auto Plus, który przez wiele lat funkcjonował na działce obok. Honda dość długo zwlekała – w rezultacie można jeszcze doświadczyć dość niezwykłego widoku – salonu samochodowego otoczonego nowo powstałymi blokami mieszkalnymi. Pośrodku tego placu budowy stoi nieduży, raczej nieprzystający do dzisiejszych standardów budynek, w którym mieści się jedyny w Gdańsku salon marki Honda. Ta sytuacja wkrótce ulegnie zmianie.

Salon Honda Gdańsk - Auto Gdańsk -110119

Dealer przedstawił wizualizacje nowego salonu, którego budowa niebawem rozpocznie się przy ulicy Jabłoniowej w Gdańsku. W salonie eksponowanych będzie mogłoby być ponad 10 samochodów. W budynku znajdzie się też wielostanowiskowy serwis.

Nowy salon Honda Gdańsk przy ulicy Jabłoniowej-121919
Fot. Honda Auto Gdańsk

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Poczuj francuski styl – Dni Otwarte w salonie Peugeot Zdunek

Wystrój, ubiór i przysmaki – w salonie Peugeot Zdunek w Gdańsku zapanował francuski styl. Dealer …

Jeden komentarz

  1. Dobrze, dobrze, niech powstaje… oby tylko powstało trochę więcej lepszych serwisów w 3M bo poza Ringiem na Grunwaldzkiej to ciężko coś znaleźć…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *