sobota , 16 października 2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
previous arrow
next arrow

W Gdyni powstaje nowy salon dealera Peugeot JD Kulej

Nowy salon Peugeot JD Kulej w Gdyni-1580458W Gdyni dobiega końca gruntowna przebudowa salonu marki Peugeot, należącego do dealera JD Kulej. Nowy obiekt zbudowany został według najnowszego standardu francuskiego koncernu. Remont objął przede wszystkim część salonową, która zyskała wiele dodatkowych metrów kwadratowych powierzchni. 

W nowym salonie przy ulicy Chwaszczyńskiej znajdzie się miejsce dla 9 samochodów ekspozycyjnych, tym samym w budynku zaprezentować będzie można większość modeli, będących w ofercie marki. Dealer od wielu miesięcy pracuje również nad renowacją klasycznego modelu 203.

Nowy salon Peugeot JD Kulej w Gdyni-1580450

W nowym budynku podziwiać będzie można zabytkowego Peugeot’a 203, który będzie miał swoje stałe miejsce ekspozycji, ale prawdopodobnie nie będzie sam, bo niebawem dołączy do niego kolejny klasyk – zdradza Jakub Gołębiewski, Koordynator ds. Marketingu JD Kulej.

Aktualnie na terenie budowy trwają ostatnie prace wykończeniowe. Wnętrze jest już prawie gotowe, meble czekają na ustawienie, a zewnętrzna elewacja jest już prawie kompletna.

Panele elewacyjne dla salonów Peugeot produkuje tylko jedna firma w Europie, przez co niestety musieliśmy na nie długo czekać, ale nareszcie się udało. Przewidujemy, że nowy salon rozpocznie działalność jeszcze we wrześniu tego roku – dodaje Jakub Gołębiewski.

Podczas przebudowy, dział handlowy Peugeot JD Kulej przeniósł się do salonu tymczasowego, mieszczącego się w hali namiotowej zlokalizowanej na terenie dealerstwa, tym samym firma zachowała ciągłość swojej działalność w trakcie przebudowy. W salonie tymczasowym, na klientów czekała niespodzianka – eksponowany był tam topowy Peugeot 308 GTI w odświeżonym niedawno nadwoziu.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

[Gdynia.pl] Na Trasie Kaszubskiej w Gdyni praca wre

Trasa Kaszubska rośnie w oczach, w tym także jej część znajdująca się w Gdyni. Węzły …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *