Slider
Fot. Toyota Carter Gdańsk

W Kolbudach powstanie nowoczesny salon Toyota Carter Gdańsk

To już postanowione. W ciągu 1,5 roku w Gminie Kolbudy, Grupa Chodzeń, wybuduje jedną z największych w Polsce stacji dealerskich „Toyoty”. Nowy salon Toyota Carter Gdańsk zlokalizowany będzie w Kowalach w bezpośrednim sąsiedztwie obwodnicy Trójmiasta.

W poniedziałek Piotr Chodzeń, prezes Carter sp z o.o. podpisał z wójtem gminy Kolbudy umowę, która reguluje wzajemne zobowiązania obu stron.

– Pierwszy etap inwestycji to budowa salonu sprzedaży dla samochodów osobowych i dostawczych Toyoty oraz serwis mechaniczny z 15 podnośnikami oraz salon samochodów używanych – informuje Piotr Chodzeń – W drugim etapie planowana jest budowa serwisu blacharsko lakierniczego. Nadal będziemy też obecni w naszej dotychczasowej lokalizacji, przy ulicy Grunwaldzkiej 260 w Gdańsku. W nowym salonie i serwisie znajdzie zatrudnienie ponad 100 osób. W przyszłości powstanie w tym miejscu także salon i serwis Maserati. Szczegóły inwestycji podane zostaną już wkrótce.

Z informacji przekazanych przez inwestora wynika, że zatrudnienie w nowym salonie i serwisie znajdzie ponad 100 osób.

Toyota Carter Gdańsk to najstarszy autoryzowany dealer działający w sieci Toyoty w Polsce. Firma powiązana jest kapitałowo z Grupą „Chodzeń”, będącą obecnie jedną z najsilniejszych grup dealerskich, działających w naszym kraju.

Źródło: Toyota Carter Gdańsk

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Dealerzy stawiają na nowe kanały komunikacji internetowej: vlogi i blogi dealerów z Pomorza

Blogi i Vlogi – coraz więcej dealerów szuka nowych kanałów dotarcia do swoich Klientów. Firmy …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *