wtorek , 26 października 2021
_750x200_ dni otwarte
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
previous arrow
next arrow
_750x200_ dni otwarte
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
previous arrow
next arrow

W Moto Strefie powstaje nowe, wielkie studio detailingowe firmy Moto SPA

Nowe studio MotoSPA powstaje w Gdańsku w MotoStrefie -4572Studio auto-detailingowe Moto SPA szykuje się do otwarcia swojej nowej siedziby. Zlokalizowana będzie ona kilkanaście metrów od dotychczasowej, w tym samym kompleksie wchodzącym w skład Moto Strefy w gdańskiej dzielnicy Szadółki. Równocześnie pielęgnowanych będzie tam mogłoby być do 9 samochodów. 

Moto Strefa to między innymi stacja benzynowa, restauracja, warsztat, punkt sprzedaży lekkich ciężarówek Isuzu oraz renomowane studio kosmetyki samochodowej.

W rozbudowanej części budynku znajdzie się już niebawem nowa siedziba Moto SPA. Przygotowanych zostanie tam 9 stanowisk, w tym 3 stanowiska do mycia samochodów oraz 6 stanowisk do prania tapicerki, pielęgnacji wnętrz oraz tzw. korekty lakieru, a także zabezpieczania powłokami ceramicznymi. Ponadto, oferta firmy zostanie rozszerzona o usługi oklejania folią zabezpieczająca i kolorową.

Nowe studio MotoSPA powstaje w Gdańsku w MotoStrefie -4578

Zajmiemy się również renowację skór. Wcześniej oferowaliśmy już taką usługę, ale ze względów lokalowych nie promowaliśmy jej. Zamierzamy również wprowadzić na półki kosmetyki oraz akcesoria dla naszych klientów, które pomogą im w bieżącej pielęgnacji – informuje Bartosz Majewski, współwłaściciel MotoSPA.

Nowością w ofercie będzie także system rezerwacji usług on-line z płatnością poprzez PayU oraz usługi Door To Door – czyli odbiór i dostawa samochodu wprost od i do klienta.

Dotychczas zajmowaliśmy się dość zaawansowanymi i czasochłonnymi zabiegami. Teraz, korzystając z możliwości nowego lokalu, chcemy zaoferować naszym klientom także bieżącą pielęgnację samochodów, czyli podstawowe mycie i czyszczenie wnętrza. Oczywiście w dalszym ciągu oferować będziemy nasze sztandarowe usługi – renowację pojazdów, ich lakieru, skórzanej tapicerki, reflektorów czy plastików, oraz kompleksowe zabezpieczenia całego auta kombinacją foli bezbarwnych z kompozytem ceramicznym – dodaje Bartosz Majewski, współwłaściciel MotoSPA.

Firma zasłynęła w Trójmieście z obsługi najbardziej ekskluzywnych samochodów. Regularnie goszczą tam Ferrari, Porsche, BMW, ale był również McLaren czy tez Mercedes-Maybach 57S.

Zobacz również: McLaren 675LT Spider w MotoSPA

Nowe studio MotoSPA powstaje w Gdańsku w MotoStrefie -4579

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Czas pracy kierowcy – co należy wiedzieć o jego ewidencji?

Bezpieczeństwo transportu osób, ale również towarów, nakłada na kierowców pewne normy i ramy, których zobowiązani …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *