niedziela , 5 grudnia 2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
moto3m_Peugeot_750x200
moto3m_KIA_750x200
moto3m_Citroen_750x200
previous arrow
next arrow
Fot. KWP

Wakacyjne warsztaty „bezpiecznie na drodze” w Gdyni

Fot. KWP
Fot. KWP

Policjanci z gdyńskiej komendy wspólnie z Centrum Nauki Experyment przygotowali wakacyjne warsztaty „Bezpiecznie na drodze”. Akcja trafiła do dzieci, młodzieży oraz rodziców z Gdyni oraz wielu turystów wypoczywających w naszym mieście. Policjanci przygotowali porady dotyczące bezpiecznego korzystania z dróg oraz zaprezentowali sprzęt służbowy wykorzystywany na co dzień do działań gdyńskiej drogówki.

Ubiegły weekend w Gdyni upłynął pod hasłem bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Policjanci z gdyńskiej komendy oraz pracownicy Centrum Nauki Experyment, w ramach wakacyjnych warsztatów „Bezpiecznie na drodze”, zaprosili dzieci, młodzież oraz rodziców na spotkanie poświęcone odpowiedzialnemu i świadomemu korzystaniu z dróg. W ramach dwudniowych warsztatów stróże prawa przypominali o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, przekazywali porady i ostrzeżenia dotyczące zagrożeń w ruchu drogowym, zaprezentowali też służbowe pojazdy, które na co dzień są wykorzystywane do działań gdyńskiej drogówki.

Fot. KWP
Fot. KWP

Każdy, niezależnie od wieku mógł skorzystać z obecności policjantów w gdyńskim Experymencie. Najmłodsi najchętniej zwiedzali wystawę policyjnego sprzętu, dla starszych i rodziców dostępne były m.in alkogogle, które symulują reakcję nietrzeźwego kierowcy.

Policjanci z Gdyni życzą wszystkim udanych i słonecznych wakacji. Nie zapominajmy o własnym bezpieczeństwie. W ruchu drogowym nie ma miejsca na wakacje – bądźmy odpowiedzialni za siebie i innych użytkowników dróg.

Źródło: KWP

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Kalendarz Moto Pomorze powraca – VIII edycja na rok 2022 wkrótce w sprzedaży

Trójmiejski fotograf, Łukasz Boehnke, po raz VIII wyda swój autorski kalendarz „MOTO Pomorze”. Po rocznej …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *