niedziela , 11 kwietnia 2021
Slider
previous arrow
next arrow
Slider

„Wakacyjny showroom Mercedes-Benz Witman” przy gdańskiej plaży w Jelitkowie

Wakacyjny showroom Mercedes-Benz Witman w Gdańsku Jelitkowie - moto3m-07851Dealer Mercedes-Benz z Gdańska-Oliwa wychodzi na przeciw swoim klientom i turystom, którzy odwiedzają plażę w Gdańsku Jelitkowie. Na terenie nowo powstałego osiedla Neptun Park powstał „Wakacyjny showroom Mercedes-Benz Witman”. Przedsięwzięcie ma na celu wyjście na przeciw dotychczasowym oraz nowym klientom i umożliwienie im poznania produktów oraz odbycia jazd próbnych poza salonem sprzedaży, w swobodnej, wakacyjnej atmosferze. 

Plenerowy „salon” będzie funkcjonował do końca wakacji i dostępny będzie w godzinach od 10:00 do 18:00. Na miejscu pracują doradcy handlowi lub ekspert produktowy, który wyjaśnia działanie nowoczesnych technologii Mercedesa. Na miejscu można także skorzystać z jazdy próbnej dostępnymi w danym dniu modelami.

3 sierpnia to pierwszy dzień funkcjonowania naszego nowego projektu. Odwiedziło nas kilkunastu gości, którzy skorzystali z jazdy próbnej GLC43 AMG, GLA45 AMG lub CLA220 Shooting Brake – informuje Paweł Stefaniak, Dyrektor Handlowy Mercedes-Benz Witman. Dostępne modele będą regularnie się zmieniać – będzie to taki element niespodzianki, a jeśli klient koniecznie będzie chciał poznać inny model, zabierzemy go do salonu przy Grunwaldzkiej w Gdańsku – dodaje.

Wakacyjny showroom Mercedes-Benz Witman w Gdańsku Jelitkowie - moto3m-07832

Dla gości, którzy odwiedzą „wakacyjny showroom” dealer przygotował drobne upominki oraz niespodzianki.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

[Wideo] Policjant pomógł zagubionemu danielowi na trójmiejskiej obwodnicy

Policjant ruchu drogowego z Gdańska podjął dzisiaj nietypową interwencję. Funkcjonariusz na gdańskim odcinku obwodnicy zajął …

Jeden komentarz

  1. Jesli chodzi o Mercedesa to jest co oglądać. ja wypożyczałem samochód w Panek to też zwróciłem uwagę na ich modele

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *