wtorek , 20 kwietnia 2021
Slider
previous arrow
next arrow
Slider
Fot. Toyota Carter Gdańsk

Weekend emocji z nową Toyotą Yaris

Fot. Toyota Carter Gdańsk
Fot. Toyota Carter Gdańsk

Dwa samochody do jazd testowych i przynajmniej dwa w salonie. Rabaty, przygotowane tylko na Dni Otwarte i promocyjne pakiety przeglądów. Toyota Carter Gdańsk zaprasza w  weekend na Dni Otwarte Nowej Toyoty Yaris. W sobotę pracujemy do 16 a w niedzielę do 14. Przygotowaliśmy też autorską, „Strefę Niskich Cen”.

Dwa wystawowe Yarisy, które będzie można zobaczyć w salonie to hybryda w widowiskowej odmianie Selection i oczekiwany przez wielu klientów samochód z  zupełnie nowym silnikiem 1.5 l 111 KM, który jest tylko 3000 złotych droższy od podstawowej jednostki 1.0 69 KM – mówi Maja Lesińska z Toyota Carter Gdańsk.

Fot. Toyota Carter Gdańsk
Fot. Toyota Carter Gdańsk

Nowy Yaris dostępny jest w pięciu wersjach wyposażenia. Podstawowa odmiana Life zawiera  m.in. unikalny w tym segmencie pakiet Toyota Safety Sense w standardzie. Nowa wersja Selection wprowadza większy wybór kompozycji kolorystycznych nadwozia oraz elementów stylizacyjnych.

Tradycyjnie bardzo ważnym modelem w gamie Toyoty Yaris jest dla nas hybryda – mówi Maja Lesińska. – Ten rodzaj napędu zyskuje coraz większą rzeszę zwolenników, systematycznie poszerzając swój udział w wolumenie sprzedaży Toyota Carter Gdańsk. – W rekordowym dla najstarszego polskiego dealera Toyoty, pierwszym kwartale 2017 roku, 30 procent z 373 samochodów to hybrydy.

Źródło: Toyota Carter Gdańsk

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Policjanci interweniowali w sprawie ciężarówki jadącej autostradą pod prąd

W środę 14 kwietnia policjanci z Pruszcza Gdańskiego interweniowali na autostradzie A1. Samochód ciężarowy z …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *