niedziela , 11 kwietnia 2021
Slider
previous arrow
next arrow
Slider

[Wideo] 50 000 powodów, aby kupić Porsche z 2017 roku w Porsche Centrum Sopot

Porsche Centrum Sopot - korzyści do 50 000 zł-04067Koniec roku to tradycyjny festiwal promocji i rabatów, związanych z wyprzedażą rocznika 2017, w wielu salonach samochodowych. Nie dotyczy on jednak wszystkich. Od udzielania i głośnego komunikowania swoich upustów cenowych stronią przede wszystkim najbardziej luksusowe marki. Wśród nich jest przedstawiciel marki Porsche z Sopotu. 

Dealer rozpoczął właśnie kampanię marketingową „Dajemy 50.000 powodów, by kupić Porsche”, dotyczącą atrakcyjnych ofert sprzedaży samochodów z rocznika 2017. Promocja dotyczy modeli: Porsche 911, Porsche Panamera, Porsche Panamera Sport Turismo oraz Porsche Cayenne II generacji, które znajdują się w magazynie Porsche Centrum Sopot.

Pakiet korzyści dla klienta to upust 50.000 zł brutto od ceny bazowej auta podanej na stronie internetowej oraz dodatkowo przedłużenie gwarancji o 1 rok.

Porsche, ze względu na swoją jakość i charakter, nie uczestniczy w nachalnych zagrywkach promocyjnych. W przypadku tej marki, to nie cena odgrywa największe znaczenie – mówi Karolina Łukaszewska-Kempa, Marketing Manager Porsche Centrum Sopot. Jednakże nasza aktualna oferta może zainteresować klientów, którzy chcieli połączyć posiadanie takiego samochodu z gratyfikacją ze strony dealera.

Akcja promowana jest w Porsche Centrum Sopot Auto Lellek Group i trwa do wyczerpania obecnego magazynu samochodów.

Z pełną ofertą zapoznać można się na dedykowanej stronie internetowej www.twojeporsche.-sopot.pl 

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

[Wideo] Policjant pomógł zagubionemu danielowi na trójmiejskiej obwodnicy

Policjant ruchu drogowego z Gdańska podjął dzisiaj nietypową interwencję. Funkcjonariusz na gdańskim odcinku obwodnicy zajął …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *