Slider

[Wideo] BMW 3 Gran Turismo – wyprzedaż specjalna w BMW Zdunek

BMW 3GT to model wywodzący się z Serii 3, ale o zupełnie odmiennym charakterze. Nazwa GT nie sugeruje w tym przypadku wybitnie sportowych osiągów, lecz nawiązuje do określenia Gran Turismo – jako wielkiej wyprawy. To samochód stworzony z myślą o komforcie, przestrzeni i funkcjonalności, chociaż nie brakuje w nim „smaczków”, których nie uświadczy się w Serii 3. 

BMW serii 3 Gran Turismo o długości 4824 mm jest dłuższe od wszystkich modeli BMW serii 3 o 200 mm i ma niemal rozmiary luksusowych samochodów.

Dużą wygodę zapewnia czterodrzwiowe nadwozie z bezramkowymi drzwiami, a także wyższa o 59 mm pozycja siedzenia. BMW serii 3 Gran Turismo oferuje z tyłu trzy pełnowymiarowe miejsca, a dzięki większemu o 110 mm rozstawowi osi (2920 mm) przestrzeń na nogi jak w samochodach wyższej klasy. Do tego dochodzi obszerny, wszechstronny bagażnik o pojemności od 520 do 1600 l.

Stylistycznie samochód wyróżniają takie akcenty jak wysuwany spojler na tylnej klapie, bezramkowe drzwi oraz charakterystyczna, „garbata” sylwetka z nadwoziem typu liftback.

Na pożegnanie tego modelu, który wycofywany jest z aktualnej oferty, dealer BMW Zdunek przygotował specjalną promocję. BMW 3GT Sport Line w wersji z benzynowym silnikiem 2.0 o mocy 184 KM, napędem xDrive i automatyczną skrzynią biegów, dostępny jest już od 153 700 zł brutto lub w finansowaniu, z ratą mniejszą niż 1% wartości samochodu miesięcznie.

Do wyboru jest kilkadziesiąt egzemplarzy w różnych kolorach. Samochody dostępne są do natychmiastowego odbioru. Oferta aktualna jest do wyczerpania puli dostępnych modeli.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Odświeżony Lexus LS z wizytą w Lexus Trójmiasto

LS to model, który zapoczątkował istnienie marki Lexus. Kryje się pod nim cała idea i …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *