Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / [Wideo] BMW M Power oficjalnie w BMW Zdunek w Gdyni

[Wideo] BMW M Power oficjalnie w BMW Zdunek w Gdyni

BMW M2 w BMW M Zdunek w Gdyni-03686Dealer BMW Zdunek zrobił pierwszy widoczny dla klientów krok, w stronę oficjalnej certyfikacji salonu do standardu BMW M. Jest to w tej chwili jedyny tego typu obiekt w północnej Polsce. W gdyńskim salonie na stałe zagościła platforma M Power, a na ekspozycję trafił model M2. To jednak dopiero początek zmian  – a tych będzie dużo więcej. 

W najbliższym czasie na elewacji budynku pojawi się oficjalne logo M GmbH, wewnątrz rozpocznie się przebudowa budynku salonu, a na parkingu przed nim zagoszczą samochody demonstracyjne z palety M Power. Najbardziej wyczekiwanym jest zapewne najnowsze wcielenie M5, dostępne po raz pierwszy w historii tego modelu z napędem na 4 koła. Trafi on do Gdyni pod koniec marca i wkrótce po tej lokalnej premierze, zasili park samochodów testowych dealera BMW Zdunek.

Od tego roku jesteśmy jedynym i oficjalnym partnerem BMW M Power w województwie pomorskim. Najważniejszą korzyścią z tego tytułu dla naszych klientów jest sukcesywne poszerzenie parku samochodów demonstracyjnych o pełną ofertę modeli M – informuje Michał Jankowski, Kierownik Sprzedaży BMW Zdunek.

Obecnie w salonie przy Druskiennickiej eksponowany jest najtańszy model z gamy M Power – M2. Rasowe coupe wyposażone jest w 3-litrowy, 6-cylindrowy silnik M TwinPower Turbo o mocy 370 KM. Jego bazowa cena to 277 800 zł, natomiast egzemplarz salonowy wyceniony jest na 322 701 zł.

BMW serii M to modele wybitnie sportowe, oferowane z najmocniejszymi dostępnymi u tego producenta silnikami, zmienionymi układami jezdnymi dostosowanymi do wymagań jazdy sportowej, a nawet torowej. Konkurentami są samochody z rodziny Audi Sport (S i RS), Mercedes-AMG oraz Lexus serii F.

Gama modeli M Power obejmuje M2, M3, M4 Coupe, M4 Cabrio, M5, M6 Coupe, M6 Cabrio, M6 Gran Coupe, X5 M i X6 M.

BMW M2 w BMW M Zdunek w Gdyni-1690175

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Efekt weekendowych działań gdyńskiej drogówki i zapowiedź kolejnych

W miniony weekend funkcjonariusze gdyńskiej drogówki przeprowadzili działania kontrolno-profilaktyczne. Akcja była związana z utrzymaniem bezpieczeństwa ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *