Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / [Wideo] BMW w Trójmieście już od 8 lat z firmą Zdunek

[Wideo] BMW w Trójmieście już od 8 lat z firmą Zdunek

DCIM163MEDIADJI_0030.JPGW październiku, jedna z największych grup dealerskich w Polsce – Grupa Zdunek, obchodziła 8 urodziny marki BMW w swoim portfolio. Firma w 2008 roku podpisała umowę koncesyjną z BMW Group Polska i uzyskała autoryzację na sprzedaż oraz obsługę serwisową samochodów z biało-niebieską szachownicą. Pierwszym salonem marki, był obiekt w Gdańsku przy Miałkim Szlaku, otwarty oficjalnie w 2009 roku.

Następnym, kluczowym etapem rozwoju Zdunek Premium, było otwarcie nowoczesnego salonu w Gdyni, przy ulicy Druskiennickiej w 2014 roku. W 4 kondygnacyjnym budynku znalazło się przedstawicielstwo zarówno BMW jak i MINI.

We wrześniu 2016 roku firma powiększyła swój zasięg o kolejny salon, tym razem poza województwem pomorskim – w Olsztynie. Aktualnie działa tam autoryzowany serwis mechaniczny oraz blacharsko-lakierniczy, a także salon sprzedaży samochodów używanych.

Zobacz więcej: BMW Zdunek teraz także w Olsztynie

BMWi M Perfromance Days w BMW Zdunek-09387

W nadchodzącym, 2018 roku, Grupę Zdunek czekają kolejne zmiany. Emocjonującą i wyczekiwaną inwestycją jest rozbudowanie salonu w Gdyni o przedstawicielstwo sportowej dywizji BMW M GmbH. Ma to nastąpić w I-szej połowie przyszłego roku.

Zobacz również: BMW M Performance Days w BMW Zdunek w Gdyni

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Traficar – nowoczesne i wygodne auta na minuty

Szukasz bezpiecznego i komfortowego środka transportu? W takim razie sprawdź ofertę Traficar! Firma proponuje nowoczesne ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *