czwartek , 2 grudnia 2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
previous arrow
next arrow
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
moto3m_Peugeot_750x200
moto3m_KIA_750x200
moto3m_Citroen_750x200
previous arrow
next arrow

[Wideo] Centrum Motoryzacyjne Auto Plus – obchodzi pierwszy rok działalności na Potokowej

Centrum Motoryzacyjne Auto Plu s- od roku przy Potokowej-08656Mija właśnie rok, odkąd Centrum Motoryzacyjne Auto Plus rozpoczęło swoją działalność w nowej lokalizacji. Dealer we wrześniu ubiegłego roku zakończył swoją gigantyczną inwestycję przy ulicy Potokowej, i przeniósł się tam z calą działalnością z Alei Hallera. W kompletnie nowym, multibrandowym salonie mieszczą się przedstawicielstwa marek Alfa Romeo, Fiat, Fiat Professional oraz Jeep i najnowocześniejszy w Trójmieście serwis marek koncernu FCA. 

Wcześniej, przez 25 lat, Auto Plus działał w dawnym gdańskim Polmozbycie, znajdującym się przy Alei Generała Hallera 132. Nowy adres to Potokowa 15AC, w okolicy zjazdu do Matemblewa.

W nowej lokalizacji udało nam się niemal podwoić dotychczasową sprzedaż – informuje Bartosz Walasek, Szef Sprzedaży Auto Plus. Co szczególnie cieszy, udało nam się sprzedać kilka unikatowych modeli, takich jak Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio i Fiat 124 Spider – dodaje.

Wyróżnikiem salonu firmy Auto Plus jest wyjątkowa lokalizacja na skarpie. To unikatowe jak na Trójmiasto rozlokowanie salonu pozwoliło na niezwykle ciekawy, ale przy tym funkcjonalny projekt architektoniczny całego kompleksu. Poza salonami sprzedaży marek Alfa Romeo, Fiat, Fiat Professional oraz Jeep, znajduje się tutaj rozbudowany serwis, wraz z blacharnią i lakiernią oraz Stacja Kontroli Pojazdów.

Ponadto, w zboczu skarpy ulokowana jest największa wśród trójmiejskich dealerów, hala garażowa na ponad 70 samochodów. Co najmniej drugie tyle może być rozlokowane na parkingu na tyłach obiektu.

Z sentymentem patrzymy w przeszłość, ale po roku naszej działalności na Potokowej nie mamy wątpliwości, że ta lokalizacja była świetnym wyborem. Znacząco wzrosła sprzedaż oraz przede wszystkim zadowolenie naszych Klientów – otrzymaliśmy również nagrodę za najlepsza inwestycje w strukturach FCA i przede wszystkim utrzymujemy pierwsze miejsce w zakresie jakości obsługi klienta salonów i serwisów FCA według Google. Dzięki świetnej, skrojonej na miarę ofercie, nasze samochody regularnie zasilają floty przedsiębiorstw nie tylko w Trójmieście ale również w całej Polsce. Niedawno do grona zadowolonych użytkowników pojazdów grupy FCA dołączył Grzegorz Skawiński, który jest również ambasadorem marek premium Auto Plus – informuje Malwina Dunst, Dyrektor Marketingu i Administracji.

Nasza firma nieustannie się rozwija o czym świadczy chociażby otwarta rekrutacja na stanowiska handlowców i mechaników. Obecnie jesteśmy na etapie wdrażania nowych procesów, które maja jeszcze bardziej usprawnić, np. wizyty klientów serwisu czy Stacji Kontroli Pojazdów. Nieustannie dążymy do podnoszenia standardów obsługi, tak aby nasze hasło, że klient wyjeżdża od nas nie tylko bogatszy o nowy samochód, ale tez maksymalnie wyposażony w wiedzę na temat swojego pojazdu -miało, niezależnie od rozwijającego się rynku motoryzacyjnego, jak najlepsze przełożenie na rzeczywistość – dodaje.

Centrum Motoryzacyjne Auto Plu s- od roku przy Potokowej-08644

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Nowy salon Toyota Chodzeń powstaje przy trójmiejskiej Obwodnicy

Salon Toyota Carter Gdańsk, należący do Grupy Chodzeń, będzie miał wkrótce nowe przedstawicielstwo. Przy ulicy …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *