środa , Kwiecień 1 2020
Strona główna / Wiadomości / Służby mundurowe / [Wideo] Groteskowa kradzież paliwa ze stacji paliw w Bąkowie
Fot. KWP

[Wideo] Groteskowa kradzież paliwa ze stacji paliw w Bąkowie

Policjanci z Pruszcza Gdańskiego szukają sprawców kradzieży paliwa. Doszło do niej 17 lutego na stacji benzynowej w Bąkowie. Całą sytuację zarejestrował monitoring obiektu, a ta wyglądała dość komicznie. 

Dwóch mężczyzn w wiekowym Volkswagenie Passacie wykonywało – wydaje się – normalne czynności przy tankowaniu samochodu. Jeden z nich obsługiwał pistolet dystrybutora, drugi mył szyby w pojeździe.

Podejrzenia, najwyraźniej słuszne, miał prawdopodobnie jeden z pracowników stacji, który próbował zatrzymać złodziei wysiadając do samochodu i próbując zabrać im kluczyki. Co działo się dalej widać na poniższym materiale wideo (od 1:45), całość wygląda z jednej strony niebezpiecznie z drugiej trochę komicznie.

Teraz, funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Kolbudach szukają sprawców kradzieży paliwa. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn ze materiału lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Kolbudach. Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc pod nr 58 785 43 16 lub numer 112, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Działania Gdańskiego Zarządu Dróg i Zieleni w walce z rozprzestrzenianiem się koronawirusa

Zamknięcie parkingów wzdłuż pasa nadmorskiego, zamknięty na weekend Park Oliwski, częściej myte wiaty przystankowe, specjalne ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *