wtorek , 28 września 2021
ds-4-moto3m-750x200
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
ds-4-moto3m-750x200
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
previous arrow
next arrow

[Wideo] Kontrakt BMG Goworowski: Mazdy CX-30 zasiliły flotę PB Górski

Przedsiębiorstwo Budowlane Górski zakupiło u dealera BMG Goworowski 8 sztuk samochodów Mazda CX-30. Jest to miejski crossover, który aspiruje do klasy Premium. To dość nieoczywisty wybór jak na samochód służbowy dla firmy budowalnej. 

Kompaktowy crossover Mazdy 4395 mm długości, 1795 mm szerokości i 1530 mm wysokości przy rozstawie osi 2655 mm. Plasuje się on pomiędzy kompaktową CX-3 a CX-5 i w ten sposób spełnia wymagania klientów, którzy poszukują auta dopasowanego do użytku miejskiego, a jednocześnie praktycznego i uniwersalnego.

Uwagę zwraca podwyższony prześwit oraz plastikowe osłony, zapobiegające uszkodzeniu powłoki lakierniczej na karoserii.

Samochody w firmie PB Górski używane są przez pracowników do przemieszczania się pomiędzy budowami, zlokalizowanymi w różnych częściach Trójmiasta oraz Pomorza.

Wszystkie samochody dla PB Górski to auta z układem MILD-Hybrid, z silnikami SkyActiveG o mocy 150 koni mechanicznych – informuje Tomasz Kramnik, Kierownik Sprzedaży Mazda BMG Goworowski.

Mazdy CX-30 spełniają nasze oczekiwania. Kluczowymi parametrami była ekonomiczność eksploatacji, przyjazność wobec środowiska oraz komfort jazdy – opowiada Paweł Konieczny z firmy PB Górski. W CX-30 najbardziej cenie sobie systemy asystujące kierowcy oraz aktywny tempomat – dodaje.

Mazda CX-30 to model nowej generacji, który zaprojektowany został w oparciu o ewolucję języka stylizacji KODO – Dusza Ruchu. To także zupełnie nowy standard wyposażenia i kolejny krok tego producenta do segmentu Premium.

Na liście elementów znajdujących się w każdej wersji wyposażenia znajdują się m.in.: kolorowy wyświetlacz head-up na przedniej szybie, reflektory LED, nawigacja satelitarna, system Apple Car Play/Android Auto, adaptacyjny tempomat, aluminiowe felgi oraz pakiet systemów bezpieczeństwa i-Activsense.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

GDDKiA sprawdza nowe technologie na budowie S7

Na budowanym aktualnie odcinku drogi ekspresowej S7 Pieńki – Płońsk trwa układanie nawierzchni z betonu …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *