344851 PC Sopot_uzywane_750x300
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Volvobanergrudzie2022750x200
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
previous arrow
next arrow
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Volvobanergrudzie2022750x200
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
previous arrow
next arrow
moto3m_KIA_750x200
Volvobanergrudzie2022750x200
previous arrow
next arrow

[Wideo] Luksusowe Dni w BMW Zdunek w Gdańsku

Przez kilka sierpniowych dni, w gdańskim salonie BMW Zdunek, odbywała się impreza o nazwie “Luxury Days”. To wyjątkowe i ekskluzywne spotkanie z największymi i najbardziej luksusowymi modelami w gamie tej marki -limuzyną Seria 7, mocarnym SUV’em XM, największym w ofercie X7 oraz usportowioną Serią 8. 

Luxury Days w BMW Zdunek trwały od 16 do 19 sierpnia, natomiast zwieńczeniem całego wydarzenia był elegancki bankiet, który odbył się w czwartkowy wieczór. Poza prezentacją luksusowych samochodów, odbył się także wernisaż fotografii autorstwa Zuzanny Odalanowskiej, studentki II roku Wydziału Fotografii Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Ponadto, gościom towarzyszyły dźwięki rzadko spotykanego instrumenty – harfy. O tę muzyczną oprawę zadbała Pani Marta Mogielnicka.

Ekskluzywne spotkanie, było także okazją do zaprezentowania klientom nowego produktu oferowanego przez BMW. Członkostwo w BMW Excellece Club daje dostęp ekskluzywnego świata, wspieranego przez markę – to miedzy innymi czarter jachtów motorowych, wydarzenia kulinarne i artystyczne oraz oczywiście nowości ze świata motoryzacji.

GKL – czyli najbardziej luksusowe modele

Grand Klasse, jak w BMW określa się najwyżej pozycjonowane pod względem komfortu, wielkości i ekskluzywności modele. W skład “dywizji” GKL wchodzą:

Limuzyna Serii 7, czyli reprezentant segmentu F. To najbardziej luksusowy model w ofercie, który często trafia w ręce nie tylko prezesów wielkich firm, ale także do głów państwa. Najnowsze wcielenie Serii 7 uosabia przestrzeń, nadzwyczajny komfort oraz nowoczesne technologie, z w pełni elektrycznym napędem włączenie.

Usportowione modele Serii 8, występujące w odmianie Coupe, Cabrio oraz Gran Coupe. To wymarzone samochody do dalekich i szybkich podróży, podczas których delektować się można nie tylko wygodą, ale także prędkością i typową dla marki radością z jazdy.

X7 to z kolei największy w gamie SUV, mogący pomieścić w wygodnych warunkach nawet 7 pasażerów.

XM – najnowszy w gamie samochód o cechach SUV’a, ale wywodzący się spod znaku M, czyli aut wyczynowych. Zaskakuje przestrzenią i komfortem, ale ponieważ w nazwie ma “najszybszą literę świata”. zachwyca także osiągami.

W gdańskim salonie BMW Zdunek na drugiej kondygnacji znajduje się specjalna wydzielona część obiektu, przeznaczona do prezentacji modeli GKL.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Wpadł w kłopoty przez tablice rejestracyjne. Interwencja Straży Miejskiej w Gdańsku

Strażnicy Miejscy w Gdańsku prowadzili czynności wobec nieprawidłowo zaparkowanych aut w rejonie Szpitala im. Mikołaja …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *