Slider
Slider

[Wideo] Mercedes-Benz Witman przekazał ponad 250 kg karmy od swoich klientów na rzecz schroniska „Promyk”

Mercedes-Benz Witman zebrał jedzenie dla psów ze schroniska Promyk w Gdańsku-1670698Świąteczny okres, to czas dobrych uczynków. Według tej niepisanej zasady postąpił również gdański dealer marki Mercedes-Benz, firma Witman, który już miesiąc temu rozpoczął zbiórkę pożywienia dla zwierząt ze schroniska „Promyk” w Gdańsku. W akcję zaangażowali się zarówno klienci, pracownicy jak i przyjaciele firmy, którym nie jest obojętny los bezpańskich zwierząt. 

Ogółem zebrano ponad 250 kilogramów karmy, którą na miejsce przewiózł GLC Coupe z parku demonstracyjnego MB Witman.

„Ambasadorem” akcji został pies rasy Golden Retriver o imieniu Felek, który uczestniczył już w kilku działaniach marketingowych firmy.

Pomaganie nie boli i daje radość. Pomaganie tym, którzy są całkowicie bezbronni i zdani na człowieka cieszy jeszcze bardziej – mówi Katarzyna Graj, Specjalista ds. Marketingu Mercedes-Benz Witman. – Przez miesiąc razem z naszymi Klientami i Przyjaciółmi zbieraliśmy karmę dla PROMYK Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt Gdańsk. Wczoraj razem z Felkiem dostarczyliśmy ponad 250 kg jedzenia do PROMYKA. Kochani, liczy się każda pomoc. Zachęcamy do wspierania schronisk i oczywiście świadomych adopcji. Ratując jedno istnienie zyskujecie Przyjaciela na długie lata – dodaje Graj. 

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Poważne utrudnienia na Obwodnicy Trójmiasta na w. Gdynia Wielki Kack

W związku z budową drogi ekspresowej S6 tzw. Trasy Kaszubskiej i rozbudową węzła Gdynia Wielki …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *