Slider
Slider

[Wideo] Nissan Zdunek KMJ w Gdyni już oficjalnie w nowej odsłonie

Metamorfoza salonu Nissan Zdunek KMJ Gdynia-2054Gdyński salon Nissana, należący do Grupy Zdunek, to kolejny zmodernizowany obiekt tej marki w Trójmieście. W pierwszej kolejności metamorfozę przeszedł budynek w Gdańsku. W tym roku zakończył się trwający kilka miesięcy remont w Gdyni. Tym samym jest to najnowocześniejsze przedstawicielstwo Nissana w Polsce. 

Na nową koncepcję sprzedaży marki Nissan składa się kilka elementów. Te najbardziej widoczne dla klientów to DRIVE – czyli stanowisko ekspozycyjne z charakterystycznym zadaszeniem oraz system Design Lab, dzięki któremu można wirtualnie skonfigurować i zobaczyć z każdej perspektywy swojego wymarzonego Nissana.

Nowością w salonie w Gdyni jest również możliwość zakupienia i serwisowania samochodów elektrycznych – zdradza Tyberiusz Kohnke, Dyrektor Zarządzający Nissan Zdunek KMJ. Ponadto, wzorem naszego salonu z Gdańska, także w Gdyni, wkrótce pojawi się szybka ładowarka dla samochodów marki Nissan. 

Gdyński salon ma teraz powierzchnię 750 m2, co pozwala wyeksponować około 10 samochodów.

Dla uczczenia „nowego otwarcia”, dealer do końca maja zaprasza na Dni Otwarte. Wśród ofert specjalnych pozostało jeszcze kilka egzemplarzy modelu Juke.

Metamorfoza salonu Nissan Zdunek KMJ Gdynia-2046

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Poważne utrudnienia na Obwodnicy Trójmiasta na w. Gdynia Wielki Kack

W związku z budową drogi ekspresowej S6 tzw. Trasy Kaszubskiej i rozbudową węzła Gdynia Wielki …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *