Slider
Slider

[Wideo] Otwarcie nowej stacji dealerskiej SEAT Plichta w Gdańsku

SEAT Plichta Gdańsk Lubowidzka-1280373Dzisiaj, 21 października, w Parku Dealerskim Grupy Plichtach w Gdańsku Szadółkach do użytku oddany został  nowy punkt dealerski SEAT-a. W salonie znajdzie się ekspozycja wsyzstkich oferowanych przez hiszpańskiego producenta modeli oraz ich autoryzowany serwis. Jest to już drugi w Trójmieście i 23. Autoryzowany Punkt Sprzedaży marki SEAT w Polsce. Dla poszukujących aut z hiszpańskim temperamentem, dealer przygotował liczne atrakcje przez cały miesiąc od dnia otwarcia nowego punktu.

Nowo otwarta siedziba hiszpańskiego producenta to 450 m2 przestronnej powierzchni, na której prezentowanych będzie 8 samochodów, w tym najnowszy SUV hiszpańskiego producenta – SEAT Ateca. Obiekt na Szadółkach został zaprojektowany zgodnie z nowymi standardami architektonicznymi SEAT-a.

Na odwiedzających nowy salon Plichta w Gdańsku czekają atrakcje: hiszpańskie smakołyki, specjalne oferty serwisowe, a dla najmłodszych – kinowe soboty.

Zobacz również: Nowy salony Grupy Plichta w Gdyni

Weekend z SEAT-em Ateca
Gdański salon Plichta to nie jedyne miejsce, które powinni odwiedzić fani samochodów SEAT-a. Na zaciekawionych pierwszym SUV-em hiszpańskiego producenta czeka specjalna ekspozycja w Centrum Handlowym Morena.

SEAT Plichta Gdańsk Lubowidzka-1280375

Dodatkowo, pomiędzy 10 a 24. października będzie można wziąć udział w konkursie, z nagrodą w postaci SEAT-a Ateca na weekend – oczywiście z pełnym bakiem.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Suzuki Hayabusa – nowy król prędkości wśród jednośladów w Suzuki 3City

Do gdańskiego salonu Suzuki 3City zawitał wyjątkowy gość. Suzuki Hayabusa 3-ciej generacji to jeszcze szybsza …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *