poniedziałek , 26 lipca 2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
porsche_700x200-baner-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
porsche_700x200-baner-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner 2 czerwiec
previous arrow
next arrow

[Wideo] Premierowy pokaz motocykli BMW klasy GS w BMW Motorrad Zdunek Gdańsk

Spotkajmy się na Pomorzu - spotkanie z premierowymi motocyklami serii GS 1250 w BMW Zdunek Motorrad w Gdańsku-08480O zbliżającej się wiośnie przypominają trójmiejscy dealerzy motocyklowi. Coraz częściej organizowane są spotkania i imprezy dla miłośników jednośladów. Tą drogą poszedł też dealer BMW Zdunek , który w piątkowy wieczór, w salonie w Gdańsku zorganizował premierowy pokaz motocykli z rodziny GS. 

Modele te trafiły na rynek już w sierpniu, jednak ze względu na panujący w Polsce klimat, o motocyklach mówi się więcej dopiero wiosną – kiedy startuje sezon jednośladów.

Wśród zaprezentowanych nowości były modele R1250 GS, R1250 Adventure, F850 GS, F750 GS.

Motocykle GS to maszyny o bezkonkurencyjnej wszechstronności w swoim segmencie. Zwrotne i zwinne w mieście, niezawodne w terenie. Idealny kompan do codziennych przygód. Niezwykle kompaktowy, a mimo to dorosły i komfortowy GS oferuje w swoim segmencie zupełnie nowe wrażenia z jazdy.

W modelu R1250 GS debiutuje nowy silnik. Stosowany od ponad 35 lat dwucylindrowy silnik typu bokser zapewnia w motocyklach BMW Motorrad GS mocny i niezawodny napęd sprawdzający się w dłuższych trasach i dalekich podróżach. W nowym modelu gruntownie zmodernizowano „bokser’a” z technologią BMW ShiftCam. Udało się również istotnie zoptymalizować kulturę i płynność pracy – szczególnie w dolnym zakresie obrotów. Co więcej, nowy silnik oferuje lepszą emisję spalin, mniejsze zużycie paliwa oraz świetne brzmienie.

Spotkajmy się na Pomorzu - spotkanie z premierowymi motocyklami serii GS 1250 w BMW Zdunek Motorrad w Gdańsku-08473

Kolejną nowością są BMW F 750 GS i F 850 GS: charakterne turystyczne enduro premium w klasie średniej. Od momentu swojego debiutu w roku 2007 modele GS serii F są synonimem radości z jazdy w stylu premium „Made by BMW Motorrad” w klasie średniej segmentu Adventure. Skrót GS oznacza również tu idealne połączenie cech turystycznych i zdatności do długich tras, sportowej dynamiki i solidnej dzielności w terenie.

O swoich doświadczeniach z tymi motocyklami opowiadał gościom w gdańskim salonie Andrzej „Simpson” Drzymulski wydawca popularnego magazynu „Świat Motocykli”. W gdańskim salonie spotkało się ponad 50 klientów firmy BMW Zdunek.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Przedpremierowy pokaz nowego, elektrycznego Mercedesa EQS z Mercedes-Benz Witman

Mercedes mocno stawia na swoją submarkę EQ i sukcesywnie rozszerza jej ofertę. Na szczycie gamy …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *