środa , 20 października 2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
previous arrow
next arrow

[Wideo] Prezenty z Mercedes-Benz Witman

Grudzień to bez wątpienia czas kupowania prezentów. Galerie handlowe są oblężone, a ludzie często w pośpiechu poszukują upominków dla najbliższych osób. Gdański dealer Mercedes-Benz, firma Witman z Gdańska-Oliwy proponuje odwiedzenie salonu przy Grunwaldzkiej 493 i zapoznanie się z ofertą akcesoriów sygnowanych logiem Mercedes-Benz. Taki prezent z pewnością ucieszy osoby, które mają we krwi odrobinę benzyny.

Mercedes-Benz Witman w przedświątecznym okresie przypomina, że przy Grunwaldzkiej 493 w Gdańsku mieści się nie tylko salon sprzedaży samochodów oraz autoryzowany serwis, ale także sklep, w którym można nabyć ekskluzywne akcesoria z logiem Mercedesa.

W ofercie można znaleźć między innymi modeliki Mercedes-Benz w różnych skalach, zegarki, perfumy, a także większe akcesoria takie jak walizki czy kosze piknikowe.

– Postanowiliśmy przypomnieć o tym naszym Klientom i miłośnikom marki Mercedes-Benz, ponieważ taki „gadżet” znaleziony pod choinką może okazać się strzałem w dziesiątkę i dać sporo radości otrzymującemu świąteczny prezent – mówi Paweł Stefaniak, Dyrektor Handlowy Mercedes-Benz Witman.

Dealer nie zapomina także o najmłodszych i w gamie akcesoriów prezentuje również produkty dla dzieci. Największym zainteresowaniem cieszą się ubranka z trójramienną gwiazdą, ale także słynne jeździki, które w historii marki Mercedes-Benz mają ponad 20-letnią tradycję. Właśnie 20 lat temu pierwszy Bobby-Benz trafił do żłobków!

– Oferta akcesoriów jest naprawdę bogata i jestem przekonany, że każdy fan marki znajdzie tutaj coś dla siebie – dodaje Paweł Stefaniak.

Mercedes-Benz Witman serdecznie zaprasza do salonu na przedświątecznie zakupy.

Źródło: Mercedes-Benz Witman

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Nie bądź mroczny – bądź widoczny. Pamiętajmy, że odblaski ratują życie.

Bez względu na pogodę oraz warunki drogowe wielu z nas, każdego przemierza ulice, ścieżki rowerowe …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *