wtorek , 20 kwietnia 2021
Slider
previous arrow
next arrow
Slider

[Wideo] Prosecco, moda i Nowa Klasa B – czyli Dzień Kobiet w Mercedes-Benz Witman

She's Mercedes - Dzień Kobiet w MB Witman-08218Dealer Mercedes-Benz Witman powrócił w wielkim stylu do organizacji wydarzeń w swojej własnej siedzibie. Nowy, imponujący salon stał się idealną areną nie tylko do prezentacji nowych modeli samochodów, ale także szeregu imprez towarzyszących motoryzacji. W piątek, 8 marca, w salonie przy Grunwaldzkiej 493 zorganizowano wyjątkowy wieczór tylko dla pań. Podczas Dnia Kobiet z Mercedes-Benz Witman, zaproszone panie miały okazję poznać bliżej Nową Klasę B, ale także uczestniczyć w pokazie mody najnowszej kolekcji Karoliny Kalskiej pod hasłem „She’s Kalska”.

Mercedes-Benz Witman od dłuższego czasu w swojej strategii marketingowej mocno stawia na kobiety. Gdański dealer był jednym z inicjatorów globalnej akcji „She’s Mercedes” w Polsce.

Ten projekt funkcjonuje na całym świecie. Mercedes-Benz, jako pierwsza marka motoryzacyjna na świecie dostrzegła kobiety, zaczęła mówić o ich ważności – mówi Katarzyna Graj, Specjalista ds. Marketingu i Koordynator projektu „She’s Mercedes” w Mercedes-Benz Witman.

Mercedes odkrył, że to w dużej mierze właśnie kobiety mają kluczowe zdanie w kwestii zakupu samochodów – nie tylko nabywając pojazd dla siebie, ale wpływają także na decyzje podejmowane przez mężczyzn. Co piąty sprzedawany osobowy Mercedes, trafia w ręce pań.

She's Mercedes - Dzień Kobiet w MB Witman-08222

Nowa Klasa B reprezentuje mało popularny w tej chwili segement rynku – kompaktowych minivanów, mimo to producent stara się mocno promować go, szczególne wśród kobiet.

Samochód ma obszerne wnętrze, duży bagażnik i wiele bardzo nowoczesnych rozwiązań multimedialnych – zachwala Paweł Stefaniak, Dyrektor Handlowy Mercedes-Benz Witman, który przekonany jest o sukcesie nowego modelu. To naprawdę bardzo ciekawy samochód, w najnowszym wydaniu ma bardzo wiele do zaoferowania i zachęcam do jego bliższego przetestowania w naszym salonie – dodaje.

Dodatkową atrakcją dla zaproszonych gości był pokaz mody projektantki Karoliny Kalskiej. Wieczór poprowadził prezenter znany z Radia Gdańsk – Tomasz Galiński.

She's Mercedes - Dzień Kobiet w MB Witman-08211

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Policjanci interweniowali w sprawie ciężarówki jadącej autostradą pod prąd

W środę 14 kwietnia policjanci z Pruszcza Gdańskiego interweniowali na autostradzie A1. Samochód ciężarowy z …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *