Slider

[Wideo] W Szemudzie powstanie kolejny oddział Pomorskiego Ośrodka Ruchu Drogowego

Egzaminacyjna KIA Rio PORD'u -08330Gdańsk, Gdynia, a wkrótce także Szemud. Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego planuje nową inwestycję. Filia PORD’u powstanie w Szemudzie. Rozszerzy to znacznie terytorium działalności Ośrodka i przyspieszy proces egzaminacyjny w województwie pomorskim. 

Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego, ze względu na bardzo dużą ilość kursantów spoza Trójmiasta, poszukiwał terenu do budowy nowego obiektu. Wybór padł na Gminę Szemud, która w związku z planowaną trasą S6 do Gdyni stanie się wkrótce bardzo dobrze skomunikowana z największymi miastami województwa – zdradza Ryszard Kalkowski, Wójt Gminy Szemud.

Planowany termin oddania nowego Ośrodka do użytku to 2020 rok.

Umowa użyczenia gruntu z Gminą Szemud została już podpisana. Inwestycja obejmie budowę budynku administracyjno-biurowego oraz placu egzaminacyjnego – informuje Roman Nowak, Dyrektor Pomorskiego Ośrodka Ruchu Drogowego.

Oddział w Szemudzie przeprowadzać będzie egzaminy teoretyczne na wszystkie kategorie, natomiast praktyczne na kategorie motocyklowe oraz B i B1.

PORD - Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego - egzamin na prawo jazdy-1340663

Nie ma rejonizacji w przydziale na egzamin, w związku z czym każdy, kto będzie miał taką ochotę – może zgłosić się na egzamin do dowolnego ośrodka PORD – w Gdańsku, Gdyni, a w przyszłości także w Szemudzie – mówi Jerzy Rudziński, Zastępca Dyrektora PORD ds. Egzaminowania.


Aktualizacja 02.04.2019 

Szanowni Państwo, informujemy, że powyższa informacja była żartem prima aprilisowym – PORD nie planuje aktualnie budowy Ośrodka w Gminie Szemud.

 

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Odświeżony Lexus LS z wizytą w Lexus Trójmiasto

LS to model, który zapoczątkował istnienie marki Lexus. Kryje się pod nim cała idea i …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *