poniedziałek , 8 marca 2021
Slider

[Wideo] Wyprzedaż rocznika 2018 w salonach Toyota Walder w Rumi i Chwaszczynie

Wyprzedaż rocznika 2018 w salonach Toyota Walder-03429Złoty czas dla łowców motoryzacyjnych okazji właśnie nastał. Tradycyjnie, końcówka roku to wysyp ofert specjalnych, wyprzedaży, rabatów i promocji w salonach samochodowych. Przedstawiciel marki Toyota, firma Walder, zaprasza nie tylko do zakupów nowych samochodów, ale także opon zimowych, alarmów, czujników parkingowych i innych akcesoriów będących w ofercie.  

Toyota Walder, jedyny w województwie pomorskim przedstawiciel marki z lokalnym kapitałem, notuje kolejne rekordy sprzedażowe. Spodziewa się też mocnego zakończenia roku, którego ukoronowaniem będzie wielka wyprzedaż rocznika 2018. A korzyści wynikające z zakupu Toyoty w ofercie wyprzedażowej sięgają nawet 25 000 zł. Co ważne, samochody nabyć można na korzystnych warunkach, korzystając z oferty kredytowania, leasingu oraz wynajmu.

Wyprzedaż rocznika to możliwość zakupu samochodu na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach. W tym roku po raz pierwszy Toyota oprócz standardowych rabatów wyprzedażowych oferuje dodatkowy rabat dla firm. Każda firma, nawet jednoosobowa działalność jest premiowana dodatkową obniżką ceny. Listopad to najlepszy okres na zakup samochodu w Toyota Walder, początek wyprzedaży charakteryzuje się dużą dostępnością samochodów i szybkim okresem realizacji zamówienia – informuje Dorota Jasińska Kierownik Działu Handlowego.

Wyprzedaż rocznika 2018 w salonach Toyota Walder-03424

Tegoroczna oferta wyprzedażowa dotyczy niemal wszystkich modeli, które sprzedawane są w salonach Toyota Walder.

Korzyść w przypadku modelu Auris może sięgnąć nawet 11 600 zł, a cena tego samochodu rozpoczyna się od 58 900 zł. Kultowa Corolla oferuje możliwość zaoszczędzenia nawet 12 000 zł, a cena startuje od 60 900 zł.

Oferta miejskiego modelu Yaris obejmuje rabat w wysokości ponad 8000 zł, a cena samochodu rozpoczyna się od 39 000 zł. SUV’y daję jeszcze większe możliwości zaoszczędzenia. Miejski crossover C-HR dostępny jest z rabatem do 15 000 zł, a model RAV4 nawet 20 000 zł.

Toyota Walder - wyprzedaż 2017 salon Chwaszczyno -02125

Więcej informacji na temat oferty wyprzedażowej można uzyskać kontaktując się z dealerem poprzez formularz zawarty na stronie internetowej: toyotawyprzedaz.com.pl.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Odświeżony Lexus LS z wizytą w Lexus Trójmiasto

LS to model, który zapoczątkował istnienie marki Lexus. Kryje się pod nim cała idea i …

2 komentarze

  1. Całkiem spoko te autka.

  2. Lubię te wyprzedaże rocznika. Od dawna zastanawiałem się nad ch-r hybrid. A teraz oprócz niezawodności i dobrych hybryd jest jeszcze upust

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *