Slider

[Wideo] Zabudowa Escape Vans na bazie Toyoty Proace w Toyota Walder

Letni sezon można poczuć także w salonie samochodowym. Firma Toyota Walder nawiązała współpracę z gdańską spółką Escape Vans i rozpoczęła pionierowy projekt dedykowany Toyocie Proace Verso. Dotyczy on zabudowy wnętrza, czyniący z tego uniwersalnego pojazdu kampera – czyli swoisty dom na kółkach. 

Zabudowa zaprezentowana w salonie w Chwaszczynie to tak zwany Escape Box. Jest to moduł, który włożyć można do bagażnika swojego vana i wzbogacić go tym samym o kuchnię oraz sypialnie.

Najważniejszą zaletą tego rozwiązania jest to, że zabudowa nie ingeruje w seryjne funkcje samochodu – przekonuje Michał Balcerzak, Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Użytkowych Toyota Walder. Po zakończeniu sezonu letniego box można w kilka minut wymontować z samochodu przywracając jego pełne zdolności transportowe.

Co może obejmować zabudowa proponowana przez Escape Vans?

Kuchnię z kuchenką gazową, lodówką, blatem i kilkoma schowkami, sypialnię z łóżkiem 190 x 140 cm, a także natrysk z zimną wodą o pojemności 23 litrów – informuje Przemysław Chruszcz, współwłaściciel Escape Vans. Nasze zabudowy dostępne są w dwóch rozmiarach, co sprawia, że pasują one do wielu różnych modeli vanów będących oferowanych na rynku. Klient może także zdecydować się na wybór różnych rodzajów drewnianego wykończenia – są to dąb, jesion oraz orzech. Ponadto istnieje szereg opcji dodatkowych. Od mat zasłaniających szyby, dla zapewnienia prywatności, po dodatkowe miejsca noclegowe w namiocie montowanym na dachu, albo markizę rozwijaną przy samochodzie. 

Ile to kosztuje? 

Zabudowa prezentowana na zdjęciach to koszt 28 000 zł brutto. W przypadku oferty leasingowej – w dużym skrócie, może to być dopłata zaledwie 50 zł do comiesięcznej raty.

Tańszym rozwiązaniem jest Eco Box za 4 499 zł brutto, który obejmuje tylko łóżko i składane stoliki.

Jakie są zalety tego typu zabudowy?

Przede wszystkim chodzi o funkcjonalność samochodu. Przykładowa Toyota Proace Verso z tego typu zabudową wciąż pozostaje użytecznym samochodem osobowym – dotyczy to zarówno mobilności jak i ekonomiczności.

Kamper tego typu szybko może wyjechać z pola kempingowego na wycieczkę po okolicy, łatwiej jest nim zaparkować niż tradycyjnym, zabudowywanym dużym busem, a na autostradzie stawia mniejsze opory aerodynamiczne, zużywając mniej paliwa.

Zabudowa Escape Vans nie ingeruje w konstrukcję samochodu, pozwala więc zachować fabryczne warunki gwarancyjne.

Dla klientów chcących skorzystać z takiego kampera incydentalnie, firma oferuje wynajem w cenie około 400 zł za dobę, bez limitu kilometrów.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Dealerzy stawiają na nowe kanały komunikacji internetowej: vlogi i blogi dealerów z Pomorza

Blogi i Vlogi – coraz więcej dealerów szuka nowych kanałów dotarcia do swoich Klientów. Firmy …

Jeden komentarz

  1. Ja swoją zabudowę wykonałem tutaj https://mobiltech.com.pl/zabudowy-serwisowe-2/ i jestem zadowolony

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *