niedziela , 17 października 2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
previous arrow
next arrow

[Wideo] Zapytaliśmy co sądzicie o nowej, tunelowej myjni Carwash SPA

Myjnia Carwash SPA w Gdańsku działa już od kilku miesięcy i każdego dnia zdobywa nowych klientów. Jak oceniają ci, którzy już z niej skorzystali? Zobaczcie w powyższym materiale wideo!

Głównym elementem nowej myjni jest tunel o długości 50 metrów, gdzie samochód przechodzi zaawansowany proces mycia. Atutem myjni tunelowej jest szybkość i skuteczność działania oraz przystępna cena. Cały proces trwa tylko kilka minut, a zaczyna się od ciśnieniowego opłukania samochodu i wstępnego, ręcznego mycia (jeśli auta jest mocno zabrudzone).

Następnie, bez włączonego silnika, samochód ciągnięty jest na taśmociągu przez poszczególne etapy czyszczenia. Ich ilość oraz zaawansowanie zależy od wybranego programu. Do wyboru są cztery – brązowy, srebrny, złoty i platynowy. Ich ceny wynoszą od 25 zł do 55 zł (każdy program jest o 10 zł droższy niż poprzedni). Najdroższy z pakietów, jako jedyny, obejmuje między innymi ciśnieniowe mycie podwozia oraz tekstylne osuszanie karoserii.

Do mycia używane są tekstylne szczotki oraz profesjonalna chemia, a obsługa, czego byliśmy świadkiem, dba o ich czystość, aby wyposażenie myjni samo w sobie nie „roznosiło” zanieczyszczeń zebranych z karoserii.

Myjnia Carwash SPA oferuje ponadto 4, samodzielne stanowiska myjni bezdotykowej z 6 programami oraz kilkanaście stanowisk z odkurzaczami. Ciekawym rozwiązaniem jest podwójny wąż ssący, umieszczony po prawej i lewej stronie stanowiska, dzięki czemu nie trzeba go przeciągać przez samochód, chcąc odkurzyć drugą stronę auta. Ponadto, przy odkurzaczach znajduje się również pistolet ze sprężonym powietrzem do wydmuchania zanieczyszczeń z trudno dostępnych miejsc – na przykład kratek wentylacyjnych.

Kolejną nowością są stanowiska do uzupełnienia płynu do spryskiwaczy za 1,5 zł za litr w przypadku płynu letniego i 2,5 zł za litr w przypadku zimowego. Dostępne jest również czernidło do opon (1 zł za 30 sekund) oraz zapach do dywaników (1 zł = 30 sekund).

Ostatnim z punktów usługowych jest stanowisko do parowego prania tapicerki. Koszt jego użycia to 5 zł za 90 sekund.

Myjnia oferuje płatności zarówno gotówkowe, jak i przy użyciu karty. Na miejscu dostępne są także rozmieniarki.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

[Moto3m TV] Nowa Toyota Yaris w Toyota Walder – wideoprezentacja

Miejski samochód z charakterem i to od Toyoty? Tak! Marka słynąca z niezawodnych, hybrydowych samochodów, …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *