niedziela , 12 lipca 2020
Strona główna / Wiadomości / Trójmiejskie drogi / [Wideo] Zobacz co wyczyniają kierowcy podczas jazdy Tunelem pod Martwą Wisłą

[Wideo] Zobacz co wyczyniają kierowcy podczas jazdy Tunelem pod Martwą Wisłą

Nadmierna prędkość, stłuczki, wypadki, urwane części, niebezpieczne cofanie – to niemal codzienność w Tunelu pod Martwą Wisłą. W ciągu roku w „podwiślańskiej przeprawie” jest około 300 takich zdarzeń. Wszystko za sprawą niefrasobliwości kierowców. ZOBACZCIE co zarejestrowały kamery umieszczone w tunelu.

Tunel pod Martwą Wisłą został udostępniony w kwietniu 2016 roku. Dziś nie wyobrażamy sobie Gdańska bez niego. Niestety część kierowców – samochodów osobowych, dostawczych, TIR-ów czy autobusów – łamie przepisy, jeździ niebezpiecznie, narażając siebie i innych na zagrożenie.

Codzinnie w tunelu dzieje się coś niebezpiecznego. Rocznie mamy około 300 takich zdarzeń. Najbardziej nas boli jazda kierowców po zamkniętym pasie, to tak jakby jechali na czerwonym świetle – mówi Michał Adamkiewicz, kierownik Działu Utrzymania Tunelu pod Martwą Wisłą.

Wszystko co dzieje się w Tunelu pod Martwą Wisłą jest rejestrowane przez ponad 100 umieszczonych w nim kamer:

Źródło: Gdansk.pl

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Quadem próbował uciec gdańskim policjantom – został zatrzymany

Dzisiaj w nocy policjanci ruchu drogowego zatrzymali kierowcą quada, który próbował uniknąć kontroli i uciekając ...

Jeden komentarz

  1. Niefrasobliwość? To jest idiotyzm. Ciężko jechać do końca tunelu i przy najbliższej okazji zwrócić? Pewnie nie lepiej cofać…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *