MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Volvobanergrudzie2022750x200
previous arrow
next arrow
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Volvobanergrudzie2022750x200
previous arrow
next arrow
moto3m_KIA_750x200
Volvobanergrudzie2022750x200
previous arrow
next arrow

Wieczór emocji z Mercedes Witman

AMG Witman-03617Luksus, elegancja, dynamika i wręcz rodzinna atmosfera. Tymi słowami można określić wyjątkowe wydarzenie o nazwie ‘Night of emotions’, które dla swoich klientów zorganizował gdański dealer niemieckiej marki – firma Mercedes Witman. Okazją do tego był pokaz nowego modelu AMG GT, który wchodzi dopiero na rynek, ale już cieszy się dużym zainteresowaniem.

W czwartkowy wieczór na sopockim Hipodromie, w towarzystwie najmocniejszych przedstawicieli stuttgarckiego koncernu bawili się goście zaproszeni przez najstarszego przedstawiciela tej marki na Pomorzu. Gwiazdą wieczoru było najnowsze sportowe coupe – Mercedes AMG GT. Zaprezentowano trzy egzemplarze w kolorach: rubinowym, złotym oraz granatowym w tym mocniejszą odmianę GTS.

Ponadto dealer pokazał G Klasę w swojej najbardziej wyjątkowej odmianie, czyli G63 AMG 6×6 oraz S-klasę, także w wersji 63 AMG.

AMG Witman-03605

Elegancka sceneria i klasa prezentacji połączona z pokazem jazdy konnej na samym jej początku zaimponowała gościom wieczoru. Muzyczną niespodzianką był koncert młodej wokalistki z Malborka – Pauliny Czapla, znanej z udziału w popularnym programie ‘Must Be The Music’.

AMG Witman-03593

Najważniejsze tego wieczoru były jednak wyjątkowe samochody sprowadzone specjalnie na tę okazję z centrali Mercedesa w Warszawie.

Firmę Witman należy tutaj pochwalić za doskonałą organizację wieczoru i wybór rewelacyjnego do tego miejsca. Duża kubatura budynku pozwoliła nie tylko na wjazd samochodów do hali podczas trwania imprezy, ale także na swoisty koncert ich potężnych silników. Zwykle tego typu pokazy w salonach samochodowych zabronione są ze względów bezpieczeństwa.

AMG Witman-03543

AMG GT ma za zadanie konkurować z ikoną tego typu samochodów czyli Porsche 911. Jest to drugi, po SLS, model opracowany od podstaw przez inżynierów z Affalterbach, gdzie ma swoją siedzibę AMG. Stanowi on połączenie wybitnie sportowych osiągów z ogólną praktycznością używania na co dzień. Jak sama nazwa wskazuje, jest to bardziej samochód klasy GT, niż auto wyścigowe.

Przeczytaj więcej na temat AMG GT: TUTAJ

AMG Witman-03538

G63 AMG 6×6 to zupełnie inna liga – niezwykły, 6 kołowy samochód zbudowany z myślą głównie o klientach z bliskiego wschodu okazał się wyjątkowo atrakcyjny dla klientów z Polski. To właśnie w naszym kraju sprzedano najwięcej tych modeli w całej Europie i to pomimo konieczności posiadania prawa jazdy kategorii C do jego legalnego prowadzenia po publicznych drogach.

Czwartkowy wieczór to nie tylko prezentacja luksusowych samochodów, to przede wszystkim ukłon w stronę klientów Mercedesa, którzy nam zaufali – mówi Olga Witman, prezes zarządu firmy Mercedes Witman.

Wyjątkowo przyjazna atmosfera panująca w salonie tej firmy i styl prowadzenia działalności przez jej właścicieli sprawiły, że zyskała ona bardzo dobrą reputację i uznanie wśród wielu klientów, szczególnie tych zaproszonych na ‘Night of emotions’. Doceniają oni jej nie korporacyjny charakter i serdeczne, wręcz przyjacielskie podejście do klientów.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Kolor ma znaczenie – BMW M4 Frozen Orange

BMW M4 gościło w naszym “kolorystycznym” cyklu już nieraz. Teraz powraca, ale barwie, o której …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *