poniedziałek , 8 sierpnia 2022
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
Baner_Cupra_Plichta_marzec_2022
previous arrow
next arrow
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
Baner_Cupra_Plichta_marzec_2022
previous arrow
next arrow
Nyar_2022_Volvo_Plichta_750x200_S90
moto3m_KIA_750x200
previous arrow
next arrow
mat. prasowe

Wielka kumulacja atrakcji Opla w Trójmieście

Opel Insignia Nowej Generacji miał swoją trójmiejską premierę podczas sponsorowanego przez Serwis Haller, Biegu Europejskiego z cyklu PKO Grand Prix Gdyni w maju.

Do tej pory jednak niewiele osób miało okazję zobaczyć ten flagowy model na żywo, a tym bardziej sprawdzić jego wspaniałe walory jezdne. Już w najbliższy weekend, w dniach 23-25 czerwca, podczas Wielkiej Gali Nowej Insignii w salonach Serwis Haller w Gdańsku, Gdyni i Elblągu będzie można doświadczyć najnowszego dzieła niemieckiego producenta. Największą atrakcją będzie debiut Nowej Insignii w wersji Sports Tourer. To pierwszy i jedyny pokaz Insignii z nadwoziem kombi w Polsce północnej, odbywający się w trakcie zbliżających się Dni Otwartych.

Nowa Insignia charakteryzuje się bezkompromisowo przestronnym nadwoziem o sportowej sylwetce dużego coupé. Druga generacja Opla Insignia imponuje nie tylko niezwykłym kształtem, ale i wyjątkowym wnętrzem a także przestrzenią bagażową o pojemności 1640 litrów — czyli o ponad 100 litrów większym niż w poprzedniej wersji. Największa limuzyna spod znaku srebrnej błyskawicy dysponuje zaawansowanymi rozwiązaniami, takimi jak matrycowe reflektory Opel IntelliLux LED®, ultranowoczesnymi systemami wspomagającymi kierowcę czy wyświetlaczem projekcyjnym HUD (Head‑up Display). Nowa Insignia wyposażona jest w innowacyjne opcje łączności pozwalające na zintegrowanie smartfona z pokładowym systemem multimedialnym, a także w nowe funkcje systemu Opel OnStar, czyli osobistego asystenta, umożliwiającego skorzystanie z pomocy doradcy w razie awarii czy rezerwacji hotelu. Nowy flagowy model Opla jest pierwszym samochodem produkowanym w Rüsselsheim z ośmiobiegową automatyczną przekładnią, kamerą 360° i inteligentnym napędem na wszystkie koła z wektorowaniem momentu obrotowego.

Serwis Haller, jako największy przedstawiciel Opla w Trójmieście, uruchomił aż pięć aut demonstracyjnych w zróżnicowanych wariantach silnikowych oraz opcjach wyposażenia, w tym wersję wyposażoną w silnik benzynowy o mocy 260KM, napęd 4×4 oraz najnowszej generacji, automatyczną, ośmiobiegową skrzynię biegów. Dzięki temu Klienci odwiedzający trójmiejskiego dealera będą mieli możliwość przetestowania nowej Insignii w możliwie największym zakresie konfiguracji.

Dni Otwarte flagowej limuzyny Opla to nie jedyna atrakcja nadchodzącego weekendu przygotowana przez Serwis Haller.

Już w piątek rozpoczyna się specjalny pokaz dostawczych Opli w gdańskiej siedzibie Serwis Haller czyli Opel Commercial Vehicles Road Show. Wydarzenie to część europejskiego programu, realizowanego w większości krajów Starego Kontynentu.

To właśnie z myślą o użytkownikach samochodów komercyjnych największy trójmiejski dealer Opla prezentuje modyfikowane modele Vivaro i Movano, dające szeroki wybór wersji wyposażeniowych, możliwość doboru różnych ładowności i kilku rozstawów osi. Ekspozycję uzupełniają samochody z zabudowami do transportu międzynarodowego, izotermy czy pojazdy specjalistyczne. Nie zabraknie także mniejszych modeli z gamy aut użytkowych – konwertowana Corsa Van czy nieco większe Combo.

Źródło: Serwis Haller

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Autobusy elektryczne dla gdańskiej komunikacji. Umowa z firmą MAN na 18 pojazdów podpisana

Nowa era w historii komunikacji miejskiej w Gdańsku. Za kwotę 62 mln zł Miasto zakupi …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.