poniedziałek , 12 kwietnia 2021
Slider
previous arrow
next arrow
Slider

Wielki powrót po latach – nowa Toyota Camry wkracza do Trójmiasta

Premierowy pokaz Toyoty Camry w Toyota Carter Gdańsk-01605To bez wątpienia jedna z najważniejszych, tegorocznych premier w Trójmieście. Po wielu latach przerwy do oferty Toyoty powraca Camry. Ciesząca się dużą popularnością w Stanach Zjednoczonych i krajach arabskich duża i luksusowa limuzyna nie była oferowana w Europie Zachodniej od 14 lat. Nowy model 8 generacji zastępuje w ofercie Avensis i wprowadza Toyotę w bardziej luksusowy segment rynku. Pierwsza prezentacja tego modelu w Trójmieście, miała miejsce w środę 10 października w salonie Toyota Carter w Gdańsku. 

 Toyota Camry pozycjonowana jest pomiędzy segmentem limuzyn klasy średniej, a średniej wyższej (D/E). Produkowany od 1982 roku model jest jednym z najpopularniejszych sedanów na świecie, których łączna produkcja wyniosła już ponad 19 milionów egzemplarzy.

Toyoty Camry, będzie dostępna z napędem hybrydowym, łączącym pracę silnika spalinowego o pojemności 2.5 litra i jednostki elektrycznej. Łączna moc tego układu wygeneruje moc 218 koni mechanicznych. Debiut nowego modelu w gamie, zwiększy ofertę hybryd Toyoty w Europie do 8 samochodów.

Premierowy pokaz Toyoty Camry w Toyota Carter Gdańsk-01626

Nowa Toyota Camry Hybrid trafi do salonów w Polsce w pierwszym kwartale 2019 roku. W Trójmieście nową Camry będzie jeszcze można zobaczyć 19 października w salonie Toyota Walder w Chwaszczynie. Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w prezentacji, dealer zaprasza do kontaktu.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

[Wideo] Klasyka i nowoczesność – Citroën GSA i nowy Citroëna C4 w Citroën Zdunek

Dealer Citroën Zdunek z Gdańska zaprasza na premierę najnowszej generacji modelu C4. W dniach 10 …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *