Slider
Slider

Wjechał na policyjny parking, był pod wpływem kokainy

Wczoraj policjanci skontrolowali kierowcę samochodu marki Audi, który z nieznanych przyczyn wjechał na policyjny parking. 27-latek podczas rozmowy zachowywał się dziwnie. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić zawartość narkotyków w jego organizmie. Narkotester wykazał, że mężczyzna znajduje się pod wpływem kokainy. Co więcej, okazało się, że mężczyźnie cofnięto uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi. Za tego typu przestępstwo grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

W miniony poniedziałek około godz. 16.50 policjanci zauważyli mężczyznę, kierującego samochodem Audi, który wjechał na parking wejherowskiej komendy. Funkcjonariusze podjęli interwencję wobec, jak się okazało, 27- latka, który podczas rozmowy zachowywał się dziwnie i nerwowo, co mogło wskazywać na wcześniejsze zażycie narkotyków. W związku z tym kierowcę poddano badaniu, które wykazało, że jest on pod wpływem kokainy. Mundurowi ustalili również, że ma on cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi.

Funkcjonariusze przewieźli mężczyznę do placówki medycznej, gdzie została mu pobrana krew do dalszej analizy. Testy laboratoryjne wykażą, czy na pewno prowadził pod wpływem środków odurzających. Zgodnie z obowiązującym prawem za to przestępstwo grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KWP

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Poważne utrudnienia na Obwodnicy Trójmiasta na w. Gdynia Wielki Kack

W związku z budową drogi ekspresowej S6 tzw. Trasy Kaszubskiej i rozbudową węzła Gdynia Wielki …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *