piątek , 16 kwietnia 2021
Slider
previous arrow
next arrow
Slider

Wkrótce otwarcie nowego salonu Alfa Romeo, Fiat i Jeep dealera Euro-Car w Gdyni

W Gdyni przy ulicy Morskiej 491 dobiega końca adaptacja dawnego salonu Euro-Car Expert, na nowe przedstawicielstwo marek Alfa Romeo, Fiat, Fiat Professional oraz Jeep. Na mocy umowy dealerskiej z importerem, firma Euro-Car, będąca dotychczas autoryzowanym salonem Forda, rozszerza swoją ofertę o włoskie marki. 

Tymczasowy salon powstał przy ulicy Morskiej 491. To lokalizacja mocno związana z motoryzacją – kilka lat temu znajdował się tam salon KIA, następnie, po zakupie obiektu przez Euro-Car, mieścił się tam serwis oraz salon samochodów używanych Euro-Car Expert. Ponadto, w sąsiedztwie zlokalizowanych jest wiele innych przedstawicielstw motoryzacyjnych – Opla, Renault, Hyundaia, Volkswagena, SEAT’a i Volvo oraz kawałek dalej wspomniany FordStore Euro-Car i multibrandowy obiekt KIA, Suzuki i Mitsubishi. Takie umiejscowienie jest z całą pewnością korzystne dla klientów, którzy w jednym miejscu, mogą poznać ofertę kilkunastu marek.

Otwarcie obiektu grupy FCA jest bez wątpienia kolejnym krokiem w kierunku budowania pozycji Grupy Euro-Car na trójmiejskim rynku motoryzacyjnym. Stały rozwój to bez wątpienia jeden z filarów na którym opieramy strategię naszego działania. Warto zaznaczyć, że w perspektywie kilku lat spodziewamy się całkowitej przebudowy istniejącego obiektu na ul. Morskiej – mówi Krzysztof Szczęsnowicz-Boniecki, Specjalista ds. Marketingu Grupy Euro-Car.

Planowany termin otwarcia salonu to pierwsza połowa marca. W przyszłości, obiekt zostanie przebudowany i dostosowany do najnowszych standardów koncernu

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

134 mandaty w 3,5 tygodnia. Czy kierowcy respektują nowe ograniczenia na gdańskich ulicach?

Od soboty 13 marca br. na al. Grunwaldzkiej i Al. Zwycięstwa obowiązuje ograniczenie prędkości do …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *