Slider
Slider

Wolne powierzchnie salonowe do wynajęcia w Trójmieście

Nowy rok to również nowe „porządki' w branży. Na przestrzeni ostatnich kilku tygodni na rynku nieruchomości pojawiły sie nowe obiekty, przystosowane do funkcjonowania jako salony samochodowe. Firmy, które wcześniej w nich funkcjonowały zostały albo przeniesione w inne miejsce, albo zakończyły swoją działalność.

W Gdańsku wynająć można prawie 300 metrowy, były salon marki SEAT dealera KMJ. Znajduje się on w głębi działki, za salonem Nissan’a przy Alei Grunwaldzkiej. Koszt wynajmu to 12 000 zł netto + opłaty.

Tuż obok, po przeciwnej stronie Grunwaldzkiej, znajduje się kolejny salon do wynajęcia. Atutem jest to, że zlokalizowany jest w pierwszej linii zabudowy, tuż przy głównej, gdańskiej arterii. Wcześniej mieściło się tam przedstawicielstwo Renault i Dacia dealera Zdunek (obecnie przeniesiony do Sopotu) oraz salon używanych samochodów należący do jednego z dealerów Peugeot. Budynek ma powierzchnię 188 m2.

W Gdyni, przy ulicy Morskiej 62 zwolnił się lokal w którym działała firma Presidents Cars. Mieści się on w nowoczesnym budynku, w którym wcześniej działały już inne salony samochodowe. Zlokalizowany jest na pierwszym piętrze i posiada zewnętrzną windę, którą transportowane są samochody.

Ponadto w Gdańsku na sprzedaż lub wynajem dostępny jest dawny salon WP Motors (więcej TUTAJ). Poza Trójmiastem, na sprzedaż oferowane są jeszcze budynki w Redzie (wcześniej salon SEAT’a) oraz w Kębłowie (wcześniej Renault).

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Przyjechał na stację mimo zakazu prowadzenia i uszkodził dystrybutor

Kryminalni zatrzymali 26-letniego mężczyznę, którego podejrzewali o przestępstwo uszkodzenia mienia. Według ustaleń mundurowych sprawca pistoletem …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *