środa , 14 kwietnia 2021
Slider
previous arrow
next arrow
Slider

Wspólna akcja „Zwolnij i odetchnij” BMW Zdunek i Policji

Od poniedziałku 7 grudnia do piątku 11 grudnia 2015 roku w Gdyni, przy salonie BMW na ul. Wielkopolskiej policjanci będą przeprowadzali akcję profilaktyczną pod nazwą „Zwolnij i odetchnij”. W trakcie akcji kontrolowane będą między innymi prędkość pojazdów oraz ich stan techniczny. Partner akcji – BMW Zdunek przygotował dla kierowców upominki.

Policjanci ruchu drogowego podczas akcji prowadzonej od poniedziałku do piątku przy współpracy z BMW Zdunek będą przypominać kierowcom o zasadach bezpieczeństwa na drodze. Mundurowi przestrzegać będą kierujących przed rozwijaniem nadmiernej prędkości, a partnerzy z BMW Zdunek zaproponują darmową kawę kierowcom przejeżdżającym w pobliżu salonu BMW i MINI przy ul. Wielkopolskiej w Gdyni.

W ramach akcji policjanci skontrolują stan techniczny pojazdów i zadbają, aby kierowcy w pogarszających się warunkach drogowych nie rozwijali nadmiernej prędkości. Dodatkowo każdy kierowca, zatrzymany do kontroli drogowej, otrzyma od dealera upominek i vouchery na jazdę testową samochodem BMW lub Mini, a na właścicieli BMW będą czekały vouchery na darmowe przeglądy samochodu.

Akcja rozpocznie się w poniedziałek i będzie się odbywała w godzinach 13.00-16.00. W pozostałe dni punkt kontroli będzie funkcjonował w godzinach 10.00-13.00.

Źródło: KWP

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Klasyki przejadą przez Trójmiasto i rozpoczną w ten sposób sezon

Klasyczne rozpoczęcie sezonu zabytkowej motoryzacji w Trójmieście to cykl spotkań, które od kilku lat organizowane …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *