piątek , 16 kwietnia 2021
Slider
previous arrow
next arrow
Slider

Wspólne działania policjantów i pracowników ZKM Gdańsk

Policjanci z gdańskiej drogówki wspólnie z pracownikami Zakładu Komunikacji Miejskiej w Gdańsku przeprowadzili działania wobec osób łamiących przepisy ruchu drogowego poprzez parkowanie samochodów w zatoczkach autobusowych i utrudnianiem przejazdu autobusom. Funkcjonariusze nałożyli na 2 sprawców mandaty karne za popełnione wykroczenia, a wobec 17 kierowców skierowane zostaną wnioski o ukaranie do sądu.

Policjanci z gdańskiej drogówki wspólnie z pracownikami zakładu komunikacji miejskiej przeprowadzili na terenie miasta Gdańska działania wobec osób łamiących przepisy ruchu drogowego poprzez parkowanie samochodów w zatoczkach autobusowych i utrudnianiem przejazdu autobusom.

W trakcie działań funkcjonariusze ujawniali tego typu wykroczenia i wyciągali konsekwencje prawne wobec kierowców, którzy złamali prawo.

Policjanci skierowali do sądu  17 wniosków o ukaranie i ukarali mandatami karnymi dwóch kierowców , którzy nie zastosowali się do przepisów ruchu drogowego. Przypadki takich wykroczeń ujawniono m.in. na ul. Smoluchowskiego, Chłopskiej i Pomorskiej w Gdańsku.

Źródło: KWP

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

134 mandaty w 3,5 tygodnia. Czy kierowcy respektują nowe ograniczenia na gdańskich ulicach?

Od soboty 13 marca br. na al. Grunwaldzkiej i Al. Zwycięstwa obowiązuje ograniczenie prędkości do …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *