wtorek , 26 października 2021
_750x200_ dni otwarte
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
previous arrow
next arrow
_750x200_ dni otwarte
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
previous arrow
next arrow
mat. prasowe

Wynajęcie samochodu – prostsze niż myślisz

Po sieciach rowerów miejskich, które w wielu polskich miastach okazały się strzałem w dziesiątkę, coraz większą popularnością zaczyna cieszyć się wynajem miejskich samochodów. Takie rozwiązanie łączy w sobie komfort i wygodę z wysoką funkcjonalnością, zachowując przy tym maksimum prostoty.

Wynajem aut w Warszawie

Drive Omni car sharing to aplikacja wynajem samochodów upraszczająca do granic możliwości. Po pobraniu stosownego oprogramowania na telefon działający na systemie Android lub IOS, pierwszym krokiem jest dokonanie rejestracji. Wprowadzone dane są weryfikowane, a całość trwa zazwyczaj do kilku minut. I już – możemy zacząć korzystać z dobrodziejstw tego nowatorskiego systemu.

Jesteśmy informowani o dostępnych samochodach, wraz z ich lokalizacją. Samochody dostępne w Drive Omni car sharing to modele SKODY. Po wyborze interesującego nas pojazdu, jego otwarcie odbywa za pomocą aplikacji – w środku znajdziemy kluczyki i kartę paliwową. Samochód odstawiamy na to samo miejsce, z którego ruszyliśmy w drogę, zamykamy je również z poziomu aplikacji a opłata jest pobierana automatycznie. Co istotne, miejsca parkingowe, na których znajdziemy samochody są zarezerwowane, nie musimy więc martwić się długotrwałym ich szukaniem. To rozwiązanie bardzo wygodne, zwłaszcza zważywszy na zatłoczone centra naszych miast, w których znalezienie dobrego miejsca do pozostawienia samochodu nierzadko zajmuje drugie tyle ile cały przejazd.

Drive Omni car sharing

Wynajem miejskich samochodów w taki sposób to rozwiązanie nowe aczkolwiek wszystko wskazuje na to, że tak właśnie będzie wyglądała przyszłość a podobne programy zostaną wprowadzone także poza stolicą. Do głównych zalet zaliczyć można niskie koszty, zwłaszcza w porównaniu z ceną zakupu i utrzymania auta. W tym przypadku płacimy tylko i wyłącznie za czas, w którym rzeczywiście korzystamy z samochodu, przy czym ceny różnią się w zależności od modelu, który wybierzemy.

Dodatkowe opłaty poniesiemy natomiast w przypadku zgubienia karty paliwowej, palenia w samochodzie co wiąże się z koniecznością dodatkowego czyszczenia, zaparkowania w miejscu niedozwolonym, skutkującego odholowaniem pojazdu i pomocy serwisowej, która wymagana będzie z winy użytkownika. Pamiętajmy również, że wynajem miejskich aut w żadnym wypadku nie zwalnia nas z przestrzegania przepisów. Przekazanie mandatu za popełnione wykroczenia lub opłaty karnej związanej z parkowaniem, również skutkować będzie naliczeniem odpowiedniej kwoty. O wszystkim tym jesteśmy jednak w sposób jasny informowani.

Zalety wynajmu

W przypadku posiadania własnego auta, musimy liczyć się z rozlicznymi opłatami wiążącymi się choćby z utrzymaniem go w dobrym stanie technicznym. Przeglądy, zarówno serwisowe jak i rejestracyjne kosztują, przy czym te pierwsze potrafią być o wiele droższe. Niemałe są również ceny ubezpieczeń, porządny pakiet AC+OC to wydatek rzędu kilku tysięcy złotych. Rocznie! W przypadku korzystania z Drive Omni car sharing, wszystko to wliczone jest już w cenę wynajmu.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Travel in Style – magia Rolls-Royce’a!

W 1906 roku narodził się symbol luksusu motoryzacyjnego, który do dzisiaj utrzymuje się na szczycie. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *