niedziela , 24 października 2021
_750x200_ dni otwarte
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
previous arrow
next arrow
_750x200_ dni otwarte
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
previous arrow
next arrow
Fot. LOTOS

Wynajem aut 99RENT na stacjach LOTOS

LOTOS oraz 99RENT uruchamiają usługę wynajmu samochodów na stacjach paliw. Wspólny projekt ma na celu zbudowanie sieci punktów, w których klienci będą mogli skorzystać z szybkiej i prostej usługi najmu samochodu.

Oferta wynajmu działa już na stacjach LOTOS w ośmiu miastach. Klienci mogą wybierać spośród aut osobowych jak i małych dostawczych. Procedura najmu jest prosta i pozwala wynająć auto każdemu, kto ukończył 21 lat i posiada prawo jazdy co najmniej 2 lata. Proces wydania i zwrotu auta nie przekracza kilkunastu minut.

Wprowadzając nowatorskie, jak na polskie warunki, rozwiązanie chcemy rozpowszechnić możliwość wynajęcia samochodu w przystępnej cenie możliwie najszerszej grupie klientów. Nasza oferta skierowana jest do osób, które z różnych powodów potrzebują wykorzystać dany, często specyficzny rodzaj auta krótkookresowo (stad tez w ofercie m.in. małe samochody dostawcze). Liczymy, że wspólny projekt LOTOS i 99rent wyjdzie naprzeciw oczekiwaniom naszych dotychczasowych, jak i potencjalnych klientów. Zapraszamy wszystkich do korzystania z oferowanych usług – tak do wynajmowania pojazdów oferowanych na stacjach LOTOS – zachęca Tomasz Kapelko, członek zarządu 99RENT.

Sieć stacji paliw LOTOS, oprócz wysokiej jakości paliw, dostarcza klientom szeroki wachlarz usług. Wynajem samochodów z 99RENT na wybranych stacjach paliw LOTOS to pierwsza tego typu usługa w Polsce.Krzysztof Strzelecki, dyrektor ds. handlu detalicznego, LOTOS Paliwa.

Obecnie usługa wynajmu samochodów 99RENT jest dostępna na stacjach paliw sieci LOTOS w ośmiu miastach: Bydgoszczy, Częstochowie, Elblągu, Gdańsku, Krakowie, Radomiu, Warszawie oraz Wrocławiu.

Link do strony wynajmu na stacjach paliw sieci LOTOS: www.lotos.pl/wypozyczauto

Aby wynająć samochód na stacji LOTOS wystarczy mieć:

  • ukończone 21 lat
  • ważny dowód osobisty lub paszport
  • ważne prawo jazdy od co najmniej 2 lat
  • kartę kredytową lub płatniczą.

Warunki płatności:

  • płatność kartą, z góry za cały okres wynajmu
  • kaucja w wysokości 1 000 zł, pobierana również z karty.

99RENT jest wypożyczalnią samochodów działającą na polskim rynku od 2008 roku, posiada flotę liczącą blisko tysiąc samochodów. Silną pozycję zawdzięcza wysokiej jakości obsługi, szerokiej gamie modeli, jak również niezawodności oferowanych produktów. 99RENT to dwukrotny Laureat prestiżowego plebiscytu Fleet Derby.

Spółka LOTOS Paliwa powstała w 1996 r. i jest jednym z kilkunastu podmiotów w ramach Grupy Kapitałowej Grupy LOTOS S.A. Główna działalność spółki LOTOS Paliwa obejmuje zarządzanie i rozwój ogólnopolskiej sieci stacji paliw, a także sprzedaż detaliczną i hurtową benzyn motorowych oraz oleju napędowego, w tym paliw premium LOTOS Dynamic. Spółka zarządza również systemem kart flotowych LOTOS Biznes, skierowanym do firm oraz instytucji posiadających samochody osobowe, dostawcze oraz inne pojazdy.

Źródło: LOTOS

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

[Zaproszenie] Rajd Halloween 2021

Ulice Trójmiasta znów opanują zjawy i duchy w swoich mrocznych pojazdach. Warunkiem startu w tegorocznym …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *