Slider
Slider
Fot. KWP

Wypadek ciężkiego dźwigu pod Wejherowem

Fot. KWP
Fot. KWP

Do zdarzenia doszło 7 października 2015 roku przed godz. 15.00 w Piaśnicy na drodze W 218. Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że kierujący pojazdem Demag, jadąc w kierunku miejscowości Krokowa, na prostym odcinku drogi prawdopodobnie podczas wykonywanego manewru wymijania z innym pojazdem, zjechał na prawe pobocze, wjechał do rowu, po czym pojazd wywrócił się na bok.

Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz sprawdzili trzeźwość kierowcy, który był trzeźwy. Mundurowi zatrzymali kierowcy dowód rejestracyjny od pojazdu oraz ukarali go mandatem karnym.

Fot. KWP
Fot. KWP

Wczoraj policjanci zostali poinformowali o czynnościach, które zostały zaplanowane na tej drodze, związanych z wydobyciem pojazdu z dźwigiem o wadze kilkudziesięciu ton z rowu. W związku z tym policjanci z drogówki po godzinie 10:00 rano zablokowali drogę od strony Wejherowa w kierunku na Krokową oraz ze strony powiatu puckiego – kierunek Wejherowo.

Fot. KWP
Fot. KWP

Przedsięwzięcie związane z wydobyciem pojazdu z rowu trwało około 13 godzin. Cały ten czas na miejscu pracowali policjanci, którzy w kilku miejscach blokowali drogę oraz kierowali ruchem.

Źródło: KWP

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Przyjechał na stację mimo zakazu prowadzenia i uszkodził dystrybutor

Kryminalni zatrzymali 26-letniego mężczyznę, którego podejrzewali o przestępstwo uszkodzenia mienia. Według ustaleń mundurowych sprawca pistoletem …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *