Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
porsche_700x200-baner-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
porsche_700x200-baner-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner 2 czerwiec
previous arrow
next arrow
Fot. Straż Miejska Gdańsk

Wzmożone kontrole Straży Miejskiej w Gdańsku w strefie parkingowej na głównym mieście

Straż Miejska w Gdańsku kolejny raz apeluje do kierowców o przestrzeganie przepisów w strefach ograniczonego postoju. Obowiązują tam szczególne zasady, dotyczące parkowania pojazdów. Strażnicy miejscy zapowiadają wzmożone kontrole w jednej z takich stref. Chodzi o sektor AG na terenie głównego miasta. Akcja potrwa dwa dni.

Celem zaplanowanych działań jest dyscyplinowanie kierowców, którzy lekceważą przepisy prawa o ruchu drogowym. Sprawcy wykroczeń muszą liczyć się z sankcjami karnymi.

We wtorek i w środę (23-24 października) w strefie ograniczonego postoju na Głównym Mieście funkcjonariusze przeprowadzą intensywne działania. Trzy patrole straży miejskiej będą zwracały uwagę przede wszystkim na przestrzeganie przepisów drogowych. Dlatego też każdy, kto mimo braku identyfikatora uprawniającego do parkowania w sektorze AG na ogólnych zasadach, skorzysta z innego miejsca postojowego niż wyznaczone płatne, narazi się na mandat.

Fot. Straż Miejska  Gdańsk
Fot. Straż Miejska Gdańsk

Więcej informacji na temat parkowania w strefach ograniczonego postoju znajdziesz TUTAJ.

Sektor AG obowiązuje w granicach: rzeka Motława – Podwale Przedmiejskie – Okopowa – Wały Jagiellońskie – Podwale Staromiejskie – rzeka Motława. Przy wjazdach na jego teren stoją znaki B-39 (strefa ograniczonego postoju) z informacją, że zakaz postoju nie dotyczy posiadaczy identyfikatorów określonego typu, wydanych przez zarządcę drogi.

Źródło: Straż Miejska Gdańsk

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Autostrady AmberOne A1 i A4 za darmo – ale tylko dla „elektryków”

Kolejne profity dla kierowców elektryków! Użytkownicy samochodów elektrycznych w Polsce, zarejestrowani w EV Klub Polska, …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *