poniedziałek , 1 czerwca 2020
Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / XV-edycja kalendarza Mercedes-Benz BMG Goworowski
Fot. Mercedes-Benz BMG Goworowski (autor Ivo Ledwożyw)

XV-edycja kalendarza Mercedes-Benz BMG Goworowski

Koniec roku to tradycyjnie okres wydawania kalendarzy. Ten zwyczaj praktykują także środowiska motoryzacyjne z Trójmiasta. Jednym z najsłynniejszych kalendarzy jest wydawany od 15 lat album firmy Mercedes-Benz BMG Goworowski. 

Każda edycja ma jednolitą tematykę – w tym roku wybrano zmierzch, łączący dzień i noc. Wśród plenerów znalazły się miejsca charakterystyczne dla Trójmiasta, ale także takie, które nie są dostępne na co dzień. Są to na przykład tereny gdyńskiego portu, albo płyta lotniska w Gdańsku.

Również niektóre z samochodów przedstawionych na 12 fotografiach nie są przeciętne. Najciekawszym z nich jest AMG GT R Pro oraz GT 4-door. Z bardziej przyziemnych jest nowe GLE, elektryczny EQC, GLC 63S Coupe AMG, a segment aut użytkowych reprezentuje… Sprinter.

Kalendarz nie ma charakteru komercyjnego i nie trafi na sprzedaż. Jest to coroczna tradycja firmy, wydawana w celach wizerunkowych. Kalendarze przekazane zostaną wybranym klientom i kontrahentom dealera.

Wszystkie zaprezentowane zdjęcia są autorstwa trójmiejskiego fotografa Ivo Ledwożyw, wykonanymi dla Mercedes-Benz BMG Goworowski.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Efekt weekendowych działań gdyńskiej drogówki i zapowiedź kolejnych

W miniony weekend funkcjonariusze gdyńskiej drogówki przeprowadzili działania kontrolno-profilaktyczne. Akcja była związana z utrzymaniem bezpieczeństwa ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *