Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / „Yamaha, Nowy Początek” – czyli huczne otwarcie nowego salonu AC Motors w Gdańsku

„Yamaha, Nowy Początek” – czyli huczne otwarcie nowego salonu AC Motors w Gdańsku

Otwarcie salonu Yamaha AC Motors w Gdańsku-1460586AC Motors w minioną sobotę uroczyście zainaugurowało działalność swojego nowego salonu marki Yamaha w Gdańsku. Obiekt przy ulicy Jabłoniowej 2 będzie oferował sprzedaż motocykli i skuterów oraz pojazdów ATV i Side-by-Side.

Nowy salon oferuje przestrzeń na ekspozycję co najmniej kilkunastu pojazdów, a także skuterów wodnych, będących w ofercie Yamaha. Ponadto dostępne są akcesoria motocyklowe i serwis.

Podczas oficjalnego otwarcia salonu możliwe były również jazdy próbne. Dealer na tę okazję przygotował całą flotę motocykli demonstracyjnych Yamaha Motor Europe, były to modele:
Otwarcie salonu Yamaha AC Motors w Gdańsku-1460590FJR 1300 AS
MT09
XSR900
Tracer700
Xmax125
Nmax125
SCR950
XSR700
MT10
XTZ1200

Jesteśmy dumni że do naszej oferty dołączyła najmocniejsza japońska marka motocyklowa jaką jest Yamaha. Salon na Jabłoniowej to nowe miejsce na motocyklowej mapie Trójmiasta, ale wierzymy że miłośnikom 2 kółek szybko ta lokalizacja przypadnie do gustu. Nasz salon to nie tylko serwis i salon motocyklowy, to także autoryzowany punkt Inter Motors. Dzięki temu możemy zaproponować naszym klientom największą ofertę akcesoriów i odzieży motocyklowej – Filip Kozioł, Koordynator Sprzedaży i Marketingu Grupy Ac Motors

Wśród atrakcji przygotowanych dla gości były między innymi koncerty, nauka pierwszej pomocy, strefa gier planszowych, a nawet Barber – czyli męski fryzjer specjalizujący się w strzyżeniu brody.

Otwarcie salonu Yamaha AC Motors w Gdańsku-1460598

Firma AC Motors jest również przedstawicielem marek Ducati i Triumph. Ich salon sprzedaży znajduje się w Rumi.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Z pasji do aut wyjątkowych – Integrale Drive Club

Auta z plakatów nad łóżkiem, podziwiane w filmach i wszystkie te, które się po prostu ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *