Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / Z pasji do aut wyjątkowych – Integrale Drive Club

Z pasji do aut wyjątkowych – Integrale Drive Club

Auta z plakatów nad łóżkiem, podziwiane w filmach i wszystkie te, które się po prostu podobają – taka dewiza przyświeca twórcom klubu Integrale Drive Club z Gdańska, który kolekcjonuje i zrzesza wyjątkowe samochody. Część z nich wystawiana jest na sprzedaż. Wśród nich wiele bardzo rzadkich i ekskluzywnych modeli. Ze względu na kameralny charakter działalności oraz ekskluzywność oferty lokalizacja prezentowanej kolekcji nie jest ogólnodostępna – ale możemy Wam pokazać co skrywa siedziba Integrale Drive Club. 

Firma oferuje inną ideę sprzedaży samochodów. Ten proces nie kończy się na wydaniu nowego nabytku. Integrale Drive Club dba także o to, aby po sprzedaży unikalnego samochodu dostarczać jego właścicielowi odpowiednich możliwości używania takiego samochodu.

Organizujemy wspólne spotkania, zloty i podróże w kraju oraz najciekawszych miejscach motoryzacyjnych Europy. Odwiedziliśmy między innymi Nurburgring, tor Monza, Monte Carlo, muzea Porsche, BMW, Pagani. Ale zdarzają się także eskapady w dalsze rejony świata – od Japonii, przez UAE aż po USA. Wspólnie jeździmy także na tak zwane Track Day na różnych torach wyścigowych – opowiada Właściciel Integrale Drive Club. Do kolekcji włączamy auta klasyczne, sportowe, z duszą V8 i V12. To ogromna przyjemność i frajda dzielić tę pasję z ludzi, którzy kochają motoryzację z duszą – dodaje.

Samochody eksponowane w siedzibie klubu przeznaczone są na sprzedaż. Pochodzą one w dużej mierze z motoryzacyjnych wypraw członków klubu. Wśród nich są takie perły motoryzacji jak Mercedes-Benz S65 AMG (W221), BMW M5 (e39), Ferrari Testarossa z 1986 roku, Aston Martin DB9 Volante oraz kolekcja Porsche 911 różnych wersji i generacji.

Wiele aut z tych, które znajdują się w naszym garażu, staje się dziś dobrą inwestycją. Część modeli znacząco zyskuje, inne przez lata utrzymuje swoją wartość. Obserwujemy ten trend od wielu lat. Potwierdzają to nasze osobiste doświadczenia i naszych klubowiczów, ale także niezależne instytucje finansowe: fundusze inwestycyjne oraz banki – dodaje Właściciel.

Aktualną ofertę handlową klubu znaleźć można TUTAJ, a szczegóły związane z działalnością po- i około- sprzedażową na oficjalnej stronie Integrale Drive Club.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

[Sportowy tydzień] BMW M4

BMW jest jednym z tych niemieckich producentów, którzy „świętą” literą M,przyozdabiają już niemal wszystkie modele ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *