sobota , 13 sierpnia 2022
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Cupra_Plichta_marzec_2022
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
previous arrow
next arrow
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Cupra_Plichta_marzec_2022
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
previous arrow
next arrow
Nyar_2022_Volvo_Plichta_750x200_S90
Nyar_2022_Volvo_Plichta_750x200_S90
moto3m_KIA_750x200
previous arrow
next arrow

[Zapowiedź] BALTIC MOTO SHOW 2022 – 9-10 lipca, Polsat Plus Arena Gdańsk

Baltic Moto Show to dzieło organizatorów dwóch znanych i lubianych wydarzeń motoryzacyjnych – Targów Motoryzacyjnych 3TM oraz Street Meeting Poland, którzy połączyli swoje siły, aby stworzyć najważniejszą i największą imprezą motoryzacyjną w północnej Polsce.

Już niebawem, w dniach 9-10 lipca, na koronie stadionu Polsat Plus Arena Gdańsk będziemy mogli zobaczyć setki wyjątkowych samochodów – samochody super premium, samochody tuningowe, sportowe, klasyki oraz motocykle. Te wszystkie pojazdy będzie można podziwiać na strefie SELECT, eksponowane na koronie stadionu. Będzie można również zapoznać się ofertą firm motoryzacyjnych, którzy zaprezentują swoją ofertę w strefie EXPO.

Formuła imprezy jest otwarta – każdy właściciel interesującego pojazdu może zostać wystawcą w strefie SELECT. Wystarczy wysłać zgłoszenie poprzez stronę: www.bmshow.pl, gdzie dany pojazd będzie podlegał ocenie i po pozytywnej weryfikacji może się pojawić na imprezie.

Poza statyczną wystawą, goście mogą spodziewać się wielu atrakcji dodatkowych. Pokazy driftu, czyli techniki jazdy samochodem w kontrolowanym poślizgu wykonywanym przez profesjonalnych zawodników, konkursy na najlepszy zestaw car audio, wybór TOP 15 aut a także w kooperacji z Freestyle Heroes wyjątkowe pokazy FMX. To unikatowe show łączące najbardziej widowiskowe sporty ekstremalne, efekty audiowizualne, gdzie zawodnicy z dyscyplin: freestyle motocross, mtb, bmx, pokażą część swoich umiejętności. Pokazy, których będziemy świadkami pierwszego dnia Baltic Moto Show promować będą duże jesienne wydarzenie, które odbędzie się w ERGO Arenie.

Gośćmi specjalnymi wydarzenia będą znani i lubiani specjaliści z branży moto: Sebastian „Kickster” Kraszewski – jeden z najpopularniejszych youtuberów motoryzacyjnych w Polsce; Adam Kornacki – dziennikarz motoryzacyjny, vloger oraz kierowca wyścigowy, prowadzący m.in. kultowy program telewizyjny “Zakup kontrolowany”. Będziecie mogli śledzić pasjonujące panele dyskusyjne z ich udziałem, mieć możliwość krótkiego osobistego kontaktu lub zrobienia sobie pamiątkowej fotografii.

Baltic Moto Show jest świętem motoryzacji, dlatego nieodłącznym elementem naszego wydarzenia będzie muzyka. Muzyka wykonywana na wyjątkowej scenie na żywo przez DJ-ów, w tym set Sióstr Chojnackich. Dlatego pierwszy dzień nie zakończy się wraz z zamknięciem wystawy dla publiczności na koronie stadionu. Zaplanowano głośne rytmy do północy w strefie rozrywki, przy scenie. Uczestnicy Baltic Moto Show będą także mogli na miejscu skorzystać z szerokiej oferty gastronomicznej, usytuowanej w najbliższym sąsiedztwie strefy rozrywki.

Link do strony wydarzenia: www.bmshow.plhttps://www.facebook.com/balticmotoshow

Link do biletów: https://balticmotoshow.interticket.pl/

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Kolor ma znaczenie – BMW X4 M w kolorze żółty Sao Paulo M

BMW kojarzy się najczęściej z kolorem czarnym. Ewentualnie srebrnym lub białym. To samochód najogólniej mówiąc „poważny”! …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.