poniedziałek , 20 września 2021
ds-4-moto3m-750x200
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
ds-4-moto3m-750x200
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec

[Zapowiedź] Dbam, bo wiem jak – czyli MotoSpa zdradza jak pielęgnować auto we własnym zakresie

Nowe studio MotoSPA powstaje w Gdańsku w MotoStrefie -4578W sobotę 22 września, renomowane studio kosmetyki samochodowej MotoSpa z gdańskich Szadółek, zaprasza na szkolenie „Dbam, bo wiem jak”. Celem kilkugodzinnego spotkania jest przekazanie technicznej wiedzy z zakresu umiejętnej bieżącej pielęgnacji oraz podstaw kosmetyki samochodowej. Koszt uczestnictwa w parogodzinnym szkoleniu to 200 zł. 

Czego będzie można się dowiedzieć?

Przede wszystkim podyskutujemy o podstawach codziennego dbania o wasze pojazdy, kontrolowaniu oraz utrzymywaniu ich poprawnego stanu. Zobaczycie jak wiele istotnych aspektów wpływa na wygląd waszych pojazdów, ich blask czy poziom rysowania się. Sami zobaczycie, jak objawiają się pierwsze symptomy niepoprawnych kroków w różnych procesach pielęgnacji i jak rozróżnić ich zależność. Zaprezentujemy jak to wszystko przekłada się na skuteczność i żywotność najpopularniejszych zabezpieczeń takich jak woski, powłoki, folie bezbarwne oraz innych impregnatów – wszystko to w formie profesjonalnego wykładu z elementami praktycznymi! – informują organizatorzy.

Nowe studio MotoSPA powstaje w Gdańsku w MotoStrefie -4579

Harmonogram imprezy :

☛ 9:00 do 9:30 – Otwarcie szkolenia, krótkie powitanie, przedstawienie historii naszego miejsca oraz punktu widzenia kosmetyki samochodowej z naszej perspektywy.
☛ 9:30 do 11:00 – Rozpoczęcie wykładu na temat podstaw pielęgnacji oraz bieżącej kosmetyki samochodowej. Omówienie krok po kroku procesów ręcznego mycia pojazdów na podstawie samochodu osobowego, przedstawienie wszystkich znanych nam form mycia pojazdów.
☛ 11:00 do 12:00 – Przedstawienie podstawowego arsenału kosmetycznego, niezbędnego do bieżącej pielęgnacji pojazdów z zewnątrz i wewnątrz. Testy działania oraz przedstawienie skali pH poszczególnych produktów stosowanych przy myciu oraz pielęgnacji pojazdów.
☛ 12:00 do 12:45 – Długa przerwa na ciepły posiłek
☛ 12:45 do 14:00 – Prezentacja poprawnego mycia ręcznego przy zastosowaniu omawianych produktów. Wykonanie pełnego procesu mycia z podkreśleniem najczęstszych błędów jakie są popełniane podczas tego typu zabiegów.
☛ 14:00 do 15:00 – Omówienie i przedstawienie podstawowych czynności doprowadzających lakier do pełnej czystości – testy na przykładzie maski pojazdu. Na co zwracać uwagę, poprawność wykonywanych czynności takich jak glinkowanie, aplikacja cleanera i wosku.
☛ 15:00 do 15:30 – Wpływ zabezpieczeń na błędy wykonywane podczas mycia. Przedstawienie skuteczności zabezpieczeń na podstawie stosowania różnych preparatów chemicznych.
☛ 15:30 do 16:30 – Przygotowane przez nas cztery stanowiska, na których będziecie mogli w pełni we własnym zakresie przećwiczyć wszystko to, co zostało poruszone na szkoleniu – testy wosków, próby usunięcia poszczególnych defektów, porównanie różnic między tym a tamtym czy pytania indywidualne.

Całe przedsięwzięcie odbywać się będzie na zasadzie otwartej dyskusji.

Więcej informacji: TUTAJ
Bilety dostępne: TUTAJ

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Poczuj francuski styl – Dni Otwarte w salonie Peugeot Zdunek

Wystrój, ubiór i przysmaki – w salonie Peugeot Zdunek w Gdańsku zapanował francuski styl. Dealer …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *