poniedziałek , 26 lipca 2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
porsche_700x200-baner-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
porsche_700x200-baner-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner 2 czerwiec
previous arrow
next arrow
Fot. PKS Gdańsk-Oliwa SA (Facebook)

[Zapowiedź] Festyn rodzinny PKS Gdańsk-Oliwa SA – Bezpieczna Trasa 2019 – niedziela 16 czerwca

Kolejna edycja festynu rodzinnego PKS Gdańsk-Oliwa SA, Bezpieczna Trasa, zbliża się wielkimi krokami. Wydarzenie odbędzie się już po raz siódmy, tym razem w niedzielę 16 czerwca w pobliżu siedziby firmy, przy ulicy Kołobrzeskiej 28. Z roku na rok impreza cieszy się coraz większym zainteresowaniem mieszkańców Gdańska.

Od samego początku za cel postawiliśmy sobie promowanie bezpiecznego zachowania wśród najmłodszych uczestników ruchu drogowego oraz ich opiekunów, a także zwrócenie uwagi na prawidłowe korzystanie ze ścieżek rowerowych, dróg oraz chodników.

mat. organizatora
mat. organizatora

Podczas festynu odbędą się warsztaty udzielania pierwszej pomocy, które zostaną przeprowadzone w formie przystępnej dla dzieci. Nad bezpieczeństwem uczestników będą czuwać przedstawiciele służb zajmujących się ratowaniem życia na akwenach wodnych, którzy opowiedzą o swojej pracy i przypomną o konieczności zachowania bezpieczeństwa podczas wakacyjnych szaleństw nad wodą.

Jak zawsze oprócz walorów edukacyjnych przewidziane są także niespodzianki takie jak ścianka wspinaczkowa, miasteczko drogowe, pokaz strażacki, dmuchańce, wata cukrowa i liczne konkursy z nagrodami.

To jeszcze nie wszystko. Popołudniową zabawę zwieńczy przedstawienie teatralne, które przypomni bardzo ważne numery telefonów. Zadbamy także o Waszą kondycję fizyczną – odbędą się warsztaty Zumby dla dzieci oraz pokaz poppingu.

Organizatorem wydarzenia jest PKS Gdańsk – Oliwa SA – pierwsza turkusowa organizacja w branży logistycznej, od ponad pięćdziesięciu lat świadcząca kompleksowe usługi w zakresie transportu, spedycji i logistyki, obecnie działająca w dziewiętnastu lokalizacjach. Przedsiębiorstwo od lat realizuje liczne inicjatywy z zakresu CSR.

Źródło: PKS Gdańsk – Oliwa SA

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Przedpremierowy pokaz nowego, elektrycznego Mercedesa EQS z Mercedes-Benz Witman

Mercedes mocno stawia na swoją submarkę EQ i sukcesywnie rozszerza jej ofertę. Na szczycie gamy …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *